BRANŻE
ID:256610

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem słowackim

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2021-04-29

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Jeśli znasz język słowacki, świetnie odnajdujesz się w pracy z ludźmi, a jednym z Twoich zainteresowań jest moda sportowa to świetnie trafiłeś/aś.

Rozpoczynamy nowy projekt, na którym będziesz miał/a szanse rozwinąć swoje umiejętności, a także zdobyć doświadczenie w obsłudze klienta.

Nie czekaj i dołącz do najlepszych, zaaplikuj już dziś!

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem słowackim!

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem słowackim Miejsce pracy: Warszawa

Nasz idealny kandydat to osoba, która:

posługuje się językiem słowackim na poziomie C1,

posługuje się językiem angielskim komunikatywnie,

jest otwarta na pomoc, cierpliwa, łatwo nawiązuje kontakty,

lubi pracować w międzynarodowym zespole,

jest rzetelna i sumienna, dla której ważne jest budowanie relacji z klientami,

chce się rozwijać.

Mile widziany kandydat, który:

Interesuje się sportem oraz orientuje się w asortymencie sportowym.

Główne obowiązki na tym projekcie to:

obsługa klienta poprzez różne kanały komunikacji tj: telefon, e-mail, messanger, live-chat,
informowanie klientów na temat produktów, które znajdują się w asortymencie sklepu internetowego,

pomoc w wyborze odpowiednich produktów,

procesowanie reklamacji oraz zwrotów,

informowanie o programie lojalnościowym.

Oferujemy w zamian:

pracę w pełnym wymiarze godzin,
atrakcyjne wynagrodzenie,

pełny pakiet szkoleniowy, który w pełni przygotuje Cię do samodzielnej pracy,

możliwość rozwoju w strukturze firmy,

możliwość pracy w trybie zdalnym po okresie wdrożenia,

pracę w młodym, dynamicznym, międzynarodowym zespole.