BRANŻE
ID:255143

Specjalista ds. obsługi mailowej klienta z językiem duńskim!

CCIG GROUP jest jednym z największych Call Center w Polsce. Pracujemy w kilkunastu oddziałach. Aktualnie do naszego oddziału w Warszawie poszukujemy osób posługujących się językiem duńskim. Współpracujemy z organizatorem międzynarodowych imprez sportowych.

Specjalista ds. obsługi mailowej klienta z językiem duńskim! Twoje zadania:

wsparcie mailowe klientów w języku duńskim,
uzupełnianie bazy danych.

Wymagania:

znajomość języka duńskiego na poziomie B2 lub wyższym,
gotowość do pracy w godzinach biznesowych,
znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
komunikatywność, otwartość, umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie + doatkowy bonus,
pełny pakiet szkoleń przygotowujących do pracy,

możliwość rozwoju swoich kompetencji oraz awansu w strukturach CCIG,

wsparcie wykwalifikowanej kadry managerskiej oraz trenerskiej,
świetna atmosfera, możliwość rozwijania umiejętności językowych,
pyszna kawa, swobodny dress-code

Location:Warszawa Warszawa