BRANŻE
ID:279170

Specjalista ds. ofertowania i sprzedaży z językiem niemieckim (k/m)

Numer referencyjny: a0t6N000009Mwd4QAC

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2023-11-16

Branża: Administracja biurowa, Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Obecnie dla naszego klienta, wiodącej firmy z branży budownictwa elektroenergetycznego, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania:
  • analiza dokumentacji przetargowej i wymagań formalno-prawnych,
  • koordynacji i przygotowywanie dokumentacji ofertowej we współpracy z kierownikiem projektu,
  • przygotowywanie tłumaczeń na potrzeby wyceny ofert.

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne: elektryka, elektrotechnika, budownictwo, ochrona środowiska (mile widziane),
  • dobra znajomość języka niemieckiego (min. B1 / B2),
  • umiejętność obsługi MS Office,
  • dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:
  • praca w systemie hybrydowym (biuro na Ursynowie),
  • umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie + premie + pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju oraz jasno określona ścieżka kariery.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania:

analiza dokumentacji przetargowej i wymagań formalno-prawnych,
koordynacji i przygotowywanie dokumentacji ofertowej we współpracy z kierownikiem projektu,
przygotowywanie tłumaczeń na potrzeby wyceny ofert.

wykształcenie wyższe techniczne: elektryka, elektrotechnika, budownictwo, ochrona środowiska (mile widziane),
dobra znajomość języka niemieckiego (min. B1 / B2),
umiejętność obsługi MS Office,
dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

praca w systemie hybrydowym (biuro na Ursynowie),
umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
stałe, atrakcyjne wynagrodzenie + premie + pakiet benefitów,
możliwość rozwoju oraz jasno określona ścieżka kariery.