BRANŻE
ID:279392

Specjalista ds. rekrutacji (k/m)

Numer referencyjny: a0t6N000009NtA1QAK

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2023-11-30

Branża: Kadry / HR

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie do naszych wewnętrznych struktur, zespołu biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla,
  • redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • analiza bazy i rynku oraz aktywne poszukiwania, w celu dotarcia do najlepszych kandydatów,
  • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz personalnych z wyselekcjonowanymi kandydatami,
  • ocena kompetencji kandydatów,
  • prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji,
  • sporządzanie bieżących raportów i analiz.

Wymagania:
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku, lub chęć rozwoju w obszarze HR,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne,
  • inicjatywa w działaniu i samodzielność,
  • dobra organizacja pracy.
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • różnorodność projektów rekrutacyjnych, możliwość wpływania na sposób ich realizacji,
  • wysoką autonomie działań,
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, platformę kafeteryjną,
  • pakiet regularnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:

prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla,
redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
analiza bazy i rynku oraz aktywne poszukiwania, w celu dotarcia do najlepszych kandydatów,
przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz personalnych z wyselekcjonowanymi kandydatami,
ocena kompetencji kandydatów,
prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji,
sporządzanie bieżących raportów i analiz.

Wymagania:

doświadczenie na analogicznym stanowisku, lub chęć rozwoju w obszarze HR,
wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne,
inicjatywa w działaniu i samodzielność,
dobra organizacja pracy.
mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
różnorodność projektów rekrutacyjnych, możliwość wpływania na sposób ich realizacji,
wysoką autonomie działań,
system premiowy uzależniony od wyników pracy,
prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, platformę kafeteryjną,
pakiet regularnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.