BRANŻE
ID:240072

Specjalista ds. wsparcia analiz (k/m)

Numer referencyjny: a0t5800000FcPJDAA3

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-05-07

Branża: Bankowość / Finanse, Doradztwo / Finanse, Finanse / Ekonomia

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • kompletowanie i weryfikacja autentyczności oraz ważności dokumentów a także zgodności danych wprowadzanych do systemów,
  • weryfikacja klientów w dostępnych bazach zewnętrznych,
  • weryfikacja dokumentów finansowych klientów,
  • wstępna analiza zdolności kredytowej klientów,
  • obsługa telefoniczna dealerów,
  • wspieranie działu analiz kredytowych w bieżących zadaniach (przeglądy kwartalne, raportowanie, analiza zmian w umowach i restrukturyzacji itp.).
Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1),
  • mile widziani absolwenci kierunków finanse i rachunkowość, ekonomia oraz pokrewne,
  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego podejmowania decyzji,
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej,
  • doświadczenie w branży finansowej na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wysokość zależna od kompetencji oraz od zaangażowania w powierzane zadania),
  • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej prestiżowych marek na świecie produkującej samochody osobowe,
  • pakiet benefitów,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pracę w młodym, energicznym zespole.

Obowiązki:kompletowanie i weryfikacja autentyczności oraz ważności dokumentów a także zgodności danych wprowadzanych do systemów,
weryfikacja klientów w dostępnych bazach zewnętrznych,
weryfikacja dokumentów finansowych klientów,
wstępna analiza zdolności kredytowej klientów,
obsługa telefoniczna dealerów,
wspieranie działu analiz kredytowych w bieżących zadaniach (przeglądy kwartalne, raportowanie, analiza zmian w umowach i restrukturyzacji itp.).

Wymagania:dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1),
mile widziani absolwenci kierunków finanse i rachunkowość, ekonomia oraz pokrewne,
umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego podejmowania decyzji,
komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej,
doświadczenie w branży finansowej na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
atrakcyjne wynagrodzenie (wysokość zależna od kompetencji oraz od zaangażowania w powierzane zadania),
możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej prestiżowych marek na świecie produkującej samochody osobowe,
pakiet benefitów,
pracę w międzynarodowym środowisku,
pracę w młodym, energicznym zespole.