BRANŻE
ID:253638

Specjalista ds. zakupów i analiz w departamencie zakupów (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNbh8QAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • realizacja procesu zakupowego we współpracy z klientem wewnętrznym według obowiązujących regulacji,
  • badanie potrzeb klienta wewnętrznego,
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami,
  • dbałość o przygotowanie dokumentacji procesu zakupowego,
  • tworzenie umów z dostawcami i ich ewidencja w systemie,
  • wdrażanie i zapewnienie wykorzystania globalnych metod, procesów i systemów, w celu zapewnienia wysokiej efektywności procesu,
  • zarządzanie relacjami z dostawcami oraz ich regularna ocena w systemie zakupowym,
  • generowanie i raportowanie oszczędności w systemach,
  • cykliczne analizy i weryfikacja poprawności realizowanych zakupów w kategorii IT,
  • przygotowania analiz i raportów na potrzeby zespołu: oszczędności, terminy płatności,
  • aktywny udział w projektach globalnych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość pakietu office,
  • mile widziana znajomość systemu SAP,
  • samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej,
  • komunikatywność i otwartość.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy w ramach zastępstwa,
  • pakiet benefitów pozapłacowych m.in. karta lunchowa, karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę i możliwość zdobycia doświadczenia w w renomowanej firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:realizacja procesu zakupowego we współpracy z klientem wewnętrznym według obowiązujących regulacji,
badanie potrzeb klienta wewnętrznego,
prowadzenie negocjacji z dostawcami,
dbałość o przygotowanie dokumentacji procesu zakupowego,
tworzenie umów z dostawcami i ich ewidencja w systemie,
wdrażanie i zapewnienie wykorzystania globalnych metod, procesów i systemów, w celu zapewnienia wysokiej efektywności procesu,
zarządzanie relacjami z dostawcami oraz ich regularna ocena w systemie zakupowym,
generowanie i raportowanie oszczędności w systemach,
cykliczne analizy i weryfikacja poprawności realizowanych zakupów w kategorii IT,
przygotowania analiz i raportów na potrzeby zespołu: oszczędności, terminy płatności,
aktywny udział w projektach globalnych.

Wymagania:doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
dobra znajomość pakietu office,
mile widziana znajomość systemu SAP,
samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej,
komunikatywność i otwartość.

Oferujemy:zatrudnienie na okres 3 miesięcy w ramach zastępstwa,
pakiet benefitów pozapłacowych m.in. karta lunchowa, karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne,
elastyczne godziny pracy,
pracę i możliwość zdobycia doświadczenia w w renomowanej firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku.