BRANŻE
ID:281173

Specjalista infolinii lotniczej z j.polskim! Praca dla studentów!

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2024-04-03

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Specjalista infolinii lotniczej z j.polskim! Praca dla studentów! Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group.

CCIG GROUP to największa firma w branży Call i Contact Center w Polsce.

Studencie, studentko!

Jeśli poszukujesz pracy, którą z łatwością pogodzisz z nauką to oferta idealna dla Ciebie!

Obecnie dla naszego Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się linii lotniczych, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista infolinii lotniczej z j.polskim! Praca dla studentów! Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

Obsługa połączeń przychodzących oraz korespondencji mailowej w j.polskim
Przekazywanie informacji pasażerom dotyczących rozkładu lotów;
Obsługa połączeń wychodzących związanych ze zmianami rozkładów lotów lub innych spraw dotyczących linii lotniczej;
Wsparcie pasażerów o specjalnych potrzebach;
Obsługa procesu reklamacji klientów linii lotniczej;
Wsparcie pasażerów na każdym etapie podróży.

Wymagania:

znajomość języka polskiego na poziomie C1 lub wyższym;
Umiejętność pracy pod presją czasu i szukania samodzielnie rozwiązań;
Dyspozycyjność minimum 120h miesięcznie w godzinach pracy projektu (projekt pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:00);
Komunikatywność i wysoka kultura osobista;
Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy w zamian:

Gwarantowaną stawkę za każdą godzinę + atrakcyjny system premiowy
Pakiet wdrożeń, który pozwoli Ci przygotować się do realizacji zadań;
Rozwojową pracę w międzynarodowym zespole;
Wsparcie zespołu trenerów oraz doświadczonego zespołu;
Możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group;
owocowe czwartki,
Dostęp do biblioteczki, sali relaksu oraz karty rabatowej.