BRANŻE
ID:238800

Specjalista/ka IT ds. wsparcia użytkowników

Numer referencyjny: a0t5800000FbkmGAAR

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • informowanie na temat zmian usług i wprowadzania nowych usług IT, a także udzielania odpowiedzi na pytania, dotyczące obszaru IT, zgłaszane za pośrednictwem w wewnętrznych portali,
  • wsparcie użytkowników przy uruchamianiu nowego sprzętu lub oprogramowania, kierowanie zleceń do dostawców usług IT (w zakresie niedostępnym dla użytkowników) oraz inicjowanie eskalacji według określonych procedur,
  • koordynacja i realizacja procesu on/off boadringu pracowników z perspektywy systemów IT,
  • prowadzenie krótkich szkoleń wprowadzających z obszaru rozwiązań IT stosowanych w firmie,
  • udział w koordynacji i realizacji testów z udziałem użytkowników, włączając zbieranie informacji zwrotnej oraz zaangażowanie w działania szkoleniowe podczas wdrożeń rozwiązań IT/telco,
  • doradztwo przy zamawianiu i zakupach w obszarze IT/telco (urządzenia peryferyjne i oprogramowanie),
  • inicjowanie lub wspieranie działań, w zakresie zarządzania licencjami na oprogramowanie,
  • bycie punktem kontaktowym dla centralnych służb IT, w zakresie zadań utrzymania środowiska IT,
  • wsparcie procesu realizacji napraw gwarancyjnych sprzętu IT/telco,
  • uczestnictwo w regionalnej społeczności koordynatorów IT.
Wymagania:
  • zainteresowanie obszarem IT, komunikacji biznesowej oraz wdrażaniem rozwiązań biznesowych opartych o nowe technologie,
  • umiejętność i chęć uczenia się w zakresie zagadnień IT, z uwzględnieniem sprzętu, systemów i podstawowych aplikacji użytkownika,
  • 1-2 lata na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie - warunek konieczny - pozwalająca na swobodną komunikację w kwestiach technicznych z helpdesk.
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku (kontakt z IT koordynatorami z innych krajów),
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premiowe,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie, będącej liderem w branży.

Obowiązki:informowanie na temat zmian usług i wprowadzania nowych usług IT, a także udzielania odpowiedzi na pytania, dotyczące obszaru IT, zgłaszane za pośrednictwem w wewnętrznych portali,
wsparcie użytkowników przy uruchamianiu nowego sprzętu lub oprogramowania, kierowanie zleceń do dostawców usług IT (w zakresie niedostępnym dla użytkowników) oraz inicjowanie eskalacji według określonych procedur,
koordynacja i realizacja procesu on/off boadringu pracowników z perspektywy systemów IT,
prowadzenie krótkich szkoleń wprowadzających z obszaru rozwiązań IT stosowanych w firmie,
udział w koordynacji i realizacji testów z udziałem użytkowników, włączając zbieranie informacji zwrotnej oraz zaangażowanie w działania szkoleniowe podczas wdrożeń rozwiązań IT/telco,
doradztwo przy zamawianiu i zakupach w obszarze IT/telco (urządzenia peryferyjne i oprogramowanie),
inicjowanie lub wspieranie działań, w zakresie zarządzania licencjami na oprogramowanie,
bycie punktem kontaktowym dla centralnych służb IT, w zakresie zadań utrzymania środowiska IT,
wsparcie procesu realizacji napraw gwarancyjnych sprzętu IT/telco,
uczestnictwo w regionalnej społeczności koordynatorów IT.

Wymagania:zainteresowanie obszarem IT, komunikacji biznesowej oraz wdrażaniem rozwiązań biznesowych opartych o nowe technologie,
umiejętność i chęć uczenia się w zakresie zagadnień IT, z uwzględnieniem sprzętu, systemów i podstawowych aplikacji użytkownika,
1-2 lata na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie - warunek konieczny - pozwalająca na swobodną komunikację w kwestiach technicznych z helpdesk.

Oferujemy:możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku (kontakt z IT koordynatorami z innych krajów),
dostęp do najnowszych technologii,
atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premiowe,
bogaty pakiet benefitów,
możliwości rozwoju zawodowego w firmie, będącej liderem w branży.