BRANŻE
ID:246039

Specjalista/ka ds. kadr

Numer referencyjny: a0t4H00000WJDCYQA5

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • sporządzanie dokumentów personalnych związanych ze stosunkiem pracy od nawiązania do rozwiązania umowy o pracę,
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowego,
  • obsługa pozapłacowych świadczeń pracowniczych,
  • weryfikacja zaplanowanego czasu pracy oraz jego ewidencji,
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników w ZUS,
  • przygotowywanie zestawień, raportów i analiz w zakresie powierzonych obowiązków,
  • bieżąca współpraca i wsparcie merytoryczne kadry kierowniczej w sprawach z zakresu prawa pracy i wewnętrznych procedur kadrowych.
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w obszarze kadr w dużej organizacji,
  • wykształcenie wyższe,
  • ugruntowana wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • dobra znajomość programu Płatnik,
  • dobra znajomość MS Office, w tym umiejętność analizy i obróbki danych w programie MS Excel,
  • mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego Impuls,
  • odpowiedzialność, dokładność oraz dobra organizacja pracy,
  • atutem jest znajomość języka angielskiego i francuskiego.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • opiekę medyczną,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • liczne programy szkoleniowe,
  • premie kwartalne.

Obowiązki:
- sporządzanie dokumentów personalnych związanych ze stosunkiem pracy od nawiązania do rozwiązania umowy o pracę,
- wprowadzanie danych do systemu kadrowego,
- obsługa pozapłacowych świadczeń pracowniczych,
- weryfikacja zaplanowanego czasu pracy oraz jego ewidencji,
- zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników w ZUS,
- przygotowywanie zestawień, raportów i analiz w zakresie powierzonych obowiązków,
-bieżąca współpraca i wsparcie merytoryczne kadry kierowniczej w sprawach z zakresu prawa pracy i wewnętrznych procedur kadrowych.

Wymagania:
- min. 3-letnie doświadczenie w obszarze kadr w dużej organizacji,
- wykształcenie wyższe,
- ugruntowana wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
- dobra znajomość programu Płatnik,
- dobra znajomość MS Office, w tym umiejętność analizy i obróbki danych w programie MS Excel,
- mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego Impuls,
- odpowiedzialność, dokładność oraz dobra organizacja pracy,
- atutem jest znajomość języka angielskiego i francuskiego.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- opiekę medyczną,
- świadczenia z ZFŚS,
- liczne programy szkoleniowe,
- premie kwartalne.