BRANŻE
ID:241417

Specjalista/ka ds. płac i administracji personalnej

Numer referencyjny: a0t5800000Oan8xAAB

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-07-12

Branża: Kadry / HR, Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • kompleksowa obsługa lokalnych systemów kadrowo-płacowych,
  • prowadzenie projektu outsourcingu płac do struktur globalnych,
  • wdrożenie globalnego programu administracji personalnej,
  • udział w procesach realizowanych przez HR,
  • usprawnianie procesów z zakresu administracji personalnej i płac, mające na celu podniesienie efektywności przedsiębiorstwa.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki to administracja, finanse i rachunkowość, ekonomia oraz pokrewne),
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo-płacowej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz w piśmie - warunek konieczny!
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,
  • praktyczna wiedza z zakresu administracji personalnej (tj. naliczania wynagrodzeń itp),
  • dobra znajomość środowiska MS Office (w szczególności MS Excel),
  • dobrze rozwinięte zdolności analityczne,
  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • elastyczną formę współpracy (umowa o pracę lub B2B),
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie (wysokość zależna od kompetencji oraz zaangażowania w powierzane obowiązki),
  • stabilne zatrudnienie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • pakiet szkoleń wdrażających,
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.

Obowiązki:kompleksowa obsługa lokalnych systemów kadrowo-płacowych,
prowadzenie projektu outsourcingu płac do struktur globalnych,
wdrożenie globalnego programu administracji personalnej,
udział w procesach realizowanych przez HR,
usprawnianie procesów z zakresu administracji personalnej i płac, mające na celu podniesienie efektywności przedsiębiorstwa.

Wymagania:wykształcenie wyższe (preferowane kierunki to administracja, finanse i rachunkowość, ekonomia oraz pokrewne),
minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo-płacowej,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz w piśmie - warunek konieczny!
praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,
praktyczna wiedza z zakresu administracji personalnej (tj. naliczania wynagrodzeń itp),
dobra znajomość środowiska MS Office (w szczególności MS Excel),
dobrze rozwinięte zdolności analityczne,
samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy własnej,
komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:elastyczną formę współpracy (umowa o pracę lub B2B),
atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie (wysokość zależna od kompetencji oraz zaangażowania w powierzane obowiązki),
stabilne zatrudnienie,
pakiet benefitów pozapłacowych,
pakiet szkoleń wdrażających,
możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.