BRANŻE
ID:281144

Specjalista/ka ds. realizacji zamówień

Numer referencyjny: a0tbI000000v60lQAA

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres zadań:
  • rejestracja zamówień w systemie SAP (zgodnie z uprawnieniami SOX),
  • przygotowywanie potwierdzeń zamówień (zgodnie z uprawnieniami SOX),
  • stały kontakt z klientem w trakcie realizacji zamówienia, korespondencja handlowa z klientami,
  • wystawianie faktur sprzedaży, żądań zaliczek, faktur korygujących itp.,
  • wystawianie dokumentów wysyłkowych oraz innych wymaganych w kontraktach,
  • prawidłowe dokumentowanie transakcji sprzedaży WDT i eksportu dla potrzeb podatku VAT oraz terminowe przekazywanie dokumentacji,
  • monitorowanie terminowości dostaw do klientów,
  • przechowywanie i archiwizowanie dokumentów zgodnie z przepisami obowiązującymi w spółce,
  • śledzenie płatności,
  • przygotowywanie dla przełożonego analiz, dokumentów i innych materiałów z zakresu powierzonego obszaru działania,
  • rozwój procedur i narzędzi pozwalających na usprawnienie pracy,
  • udział w testach i wdrożeniach nowych narzędzi i rozwiązań w modułach sprzedażowych SAP,
  • wykonywanie poleceń przełożonych wynikających z zakresu czynności oraz dodatkowych poleceń uznanych za niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania Spółki.

Wymagania:
  • znajomość systemu SAP,
  • wiedza w zakresie prawa podatkowego i celnego,
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i stresu,
  • zdolność analitycznego myślenia i szybkiego kojarzenia faktów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • podzielność uwagi i umiejętność pracy nad różnymi zadaniami/kontraktami jednocześnie,
  • zdolność zarządzania własnym czasem i wyselekcjonowania priorytetów,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • odpowiedzialność i dokładność,
  • umiejętność zdobywania zaufania klienta i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom,
  • umiejętność płynnego, wzajemnego przejmowania zadań w zespole (znajomość zagadnień prowadzonych przez innego pracownika w zespole).

Oferujemy:
  • na początek umowę tymczasową,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego u pracodawcy o wysokiej pozycji w branży technologicznej,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym,
  • benefity pozapłacowe,
  • dobrą atmosferę w zespole.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

rejestracja zamówień w systemie SAP (zgodnie z uprawnieniami SOX),
przygotowywanie potwierdzeń zamówień (zgodnie z uprawnieniami SOX),
stały kontakt z klientem w trakcie realizacji zamówienia, korespondencja handlowa z klientami,
wystawianie faktur sprzedaży, żądań zaliczek, faktur korygujących itp.,
wystawianie dokumentów wysyłkowych oraz innych wymaganych w kontraktach,
prawidłowe dokumentowanie transakcji sprzedaży WDT i eksportu dla potrzeb podatku VAT oraz terminowe przekazywanie dokumentacji,
monitorowanie terminowości dostaw do klientów,
przechowywanie i archiwizowanie dokumentów zgodnie z przepisami obowiązującymi w spółce,
śledzenie płatności,
przygotowywanie dla przełożonego analiz, dokumentów i innych materiałów z zakresu powierzonego obszaru działania,
rozwój procedur i narzędzi pozwalających na usprawnienie pracy,
udział w testach i wdrożeniach nowych narzędzi i rozwiązań w modułach sprzedażowych SAP,
wykonywanie poleceń przełożonych wynikających z zakresu czynności oraz dodatkowych poleceń uznanych za niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania Spółki.

Wymagania:

znajomość systemu SAP,
wiedza w zakresie prawa podatkowego i celnego,
min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
umiejętność pracy pod presją czasu i stresu,
zdolność analitycznego myślenia i szybkiego kojarzenia faktów,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
podzielność uwagi i umiejętność pracy nad różnymi zadaniami/kontraktami jednocześnie,
zdolność zarządzania własnym czasem i wyselekcjonowania priorytetów,
umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
odpowiedzialność i dokładność,
umiejętność zdobywania zaufania klienta i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom,
umiejętność płynnego, wzajemnego przejmowania zadań w zespole (znajomość zagadnień prowadzonych przez innego pracownika w zespole).

Oferujemy:

na początek umowę tymczasową,
zdobycie doświadczenia zawodowego u pracodawcy o wysokiej pozycji w branży technologicznej,
możliwość pracy w trybie hybrydowym,
benefity pozapłacowe,
dobrą atmosferę w zespole.