BRANŻE
ID:243263

Specjalista/ka ds. ubezpieczeń

Numer referencyjny: a0t5800000OZYrpAAH

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-10-19

Branża: Ubezpieczenia, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • zawieranie umów ubezpieczeniowych oraz obsługa systemu ubezpieczeniowego,
  • ścisła współpraca z dealerami w zakresie obsługi zawieranych polis,
  • obsługa zmian w trakcie trwania umowy ubezpieczenia (duplikaty, aneksy, wydłużenia),
  • obsługa reklamacji,
  • obsługa procesu wznowień umów ubezpieczenia (oferty, kontynuacje, kontakt z klientem w sprawie ofert).
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość MS Office,
  • wcześniejsze doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń komunikacyjnych,
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,
  • komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy własnej, sumienność w zakresie powierzanych zadań.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,,
  • pracę w młodym, energicznym zespole,
  • zdobycie cennego doświadczenia w jednej z najbardziej prestiżowych marek na świecie produkującej samochody osobowe,
  • szkolenia wewnętrzne podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • pakiet benefitów,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Obowiązki:zawieranie umów ubezpieczeniowych oraz obsługa systemu ubezpieczeniowego,
ścisła współpraca z dealerami w zakresie obsługi zawieranych polis,
obsługa zmian w trakcie trwania umowy ubezpieczenia (duplikaty, aneksy, wydłużenia),
obsługa reklamacji,
obsługa procesu wznowień umów ubezpieczenia (oferty, kontynuacje, kontakt z klientem w sprawie ofert).

Wymagania:wykształcenie min. średnie,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
dobra znajomość MS Office,
wcześniejsze doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń komunikacyjnych,
doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,
komunikatywność,
dobra organizacja pracy własnej, sumienność w zakresie powierzanych zadań.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,,
pracę w młodym, energicznym zespole,
zdobycie cennego doświadczenia w jednej z najbardziej prestiżowych marek na świecie produkującej samochody osobowe,
szkolenia wewnętrzne podnoszące kwalifikacje zawodowe,
pakiet benefitów,
oferta dotyczy pracy tymczasowej.