BRANŻE
ID:261414

Specjalista rekrutacji (k/m)

Numer referencyjny: a0t6N000000Aj4BQAS

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2021-11-29

Branża: Kadry / HR, Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • analiza bazy i rynku oraz aktywne poszukiwania, w celu dotarcia do najlepszych kandydatów,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi,
  • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz personalnych z wyselekcjonowanymi kandydatami,
  • ocena kompetencji kandydatów,
  • prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji,
  • sporządzanie bieżących raportów i analiz.
Wymagania:
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2),
  • wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne,
  • inicjatywa w działaniu i samodzielność,
  • dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • różnorodność projektów rekrutacyjnych, możliwość wpływania na sposób ich realizacji,
  • wysoką autonomie działań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy uzależniony od wyników pracy,
  • prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy,
  • pakiet regularnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
analiza bazy i rynku oraz aktywne poszukiwania, w celu dotarcia do najlepszych kandydatów,
współpraca z firmami zewnętrznymi,
przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz personalnych z wyselekcjonowanymi kandydatami,
ocena kompetencji kandydatów,
prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji,
sporządzanie bieżących raportów i analiz.

Wymagania:doświadczenie na analogicznym stanowisku,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2),
wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne,
inicjatywa w działaniu i samodzielność,
dobra organizacja pracy.

Oferujemy:pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
różnorodność projektów rekrutacyjnych, możliwość wpływania na sposób ich realizacji,
wysoką autonomie działań,
atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy uzależniony od wyników pracy,
prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy,
pakiet regularnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.