BRANŻE
ID:266985

Spedytor krajowy / międzynarodowy (k/m)

Numer referencyjny: a0t6N000003Ty9VQAS

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2022-07-05

Branża: Transport / Spedycja

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie i obsługa klientów,
  • pozyskiwanie i obsługa przewoźników,
  • sprzedaż ładunków z wykorzystaniem giełd transportowych TIMO/TRANS/TRANSPOREON,
  • nadzorowanie dokumentacji transportowo-spedycyjnej,
  • prowadzenie analizy rentowności zleceń i negocjacji z klientami,
  • działania w programie TMS celem zadbania o dokumenty firmy,
  • udział w tworzeniu nowych produktów.
Wymagania stanowiska:
  • 2-letnie doświadczenie w pracy spedycyjnej,
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • znajomość języków obcych na poziomie min. B2 (np. angielski, niemiecki, włoski),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • zorientowanie na cele i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • podstawowa znajomość przepisów i procedur transportowo-spedycyjnych.
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i kwalifikacji,
  • pracę w dogodnej lokalizacji,
  • system premiowy uzależniony od wyników oddziału.
Rekrutację prowadzi Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji i Kadr Julia Kutek 605 121 248.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388)

Opis stanowiska:pozyskiwanie i obsługa klientów,
pozyskiwanie i obsługa przewoźników,
sprzedaż ładunków z wykorzystaniem giełd transportowych TIMO/TRANS/TRANSPOREON,
nadzorowanie dokumentacji transportowo-spedycyjnej,
prowadzenie analizy rentowności zleceń i negocjacji z klientami,
działania w programie TMS celem zadbania o dokumenty firmy,
udział w tworzeniu nowych produktów.

Wymagania stanowiska:2-letnie doświadczenie w pracy spedycyjnej,
rozwinięte zdolności komunikacyjne,
znajomość języków obcych na poziomie min. B2 (np. angielski, niemiecki, włoski),
umiejętność analitycznego myślenia,
zorientowanie na cele i umiejętność pracy pod presją czasu,
podstawowa znajomość przepisów i procedur transportowo-spedycyjnych.

Oferujemy:wysokie wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i kwalifikacji,
pracę w dogodnej lokalizacji,
system premiowy uzależniony od wyników oddziału.