BRANŻE
ID:243076

Sprzedawca Medicine - Warszawa Sadyba

Opis firmy:

Medicine to wspólnota ludzi połączonych pasją do biznesu i mody. Poszukujemy profesjonalistów, miłośników mody, którzy chcieliby wspólnie z nami tworzyć nowe standardy salonów i obsługi klienta.
Jesteś otwarty, komunikatywny, zaangażowany? Chciałbyś zmierzyć się z nowym wyzwaniem?
Jeśli tak, dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Sprzedawca
Miejsce pracy: Warszawa Sadyba

Opis stanowiska:

Co będzie należało do Twoich obowiązków:
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Dbanie o wizerunek salonu
  • Praca z towarem zgodna ze standardami VM
Czego oczekujemy:
  • Otwartości na kontakt z klientem
  • Umiejętności aktywnej obsługi klienta
  • Kreatywności i znajomości aktualnych trendów w modzie
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dynamizmu w działaniu
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
Co oferujemy:
  • Interesującą pracę w młodym nastawionym na sukces zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy i atrakcyjny system premiowania
  • Profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe
  • Ubezpieczenia grupowe