BRANŻE
ID:253534

Sprzedawca poszukiwany

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Sprzedawca

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2020-08-27

Branża: Sprzedaż, Obsługa klienta, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca dodatkowa

Opis firmy:

Praca szuka studenta! Posiadasz doświadczenie w sprzedaży? Lubisz rozmawiać z ludźmi? Pragniesz wesprzeć nasz zespół w rozwoju produktu skierowanego do studentów?

To szukamy właśnie Ciebie!

STANOWISKO: SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • prowadzenie efektywnej i skutecznej sprzedaży produktów firmy,
  • nawiązywanie współpracy z potencjalnymi klientami,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Oczekujemy:

  • komunikatywności, umiejętności pozyskiwania klientów,
  • doskonałej organizacji pracy oraz orientacji na cele,
  • doświadczenia w sprzedaży popartego sukcesami,
  • statusu studenta.

Oferujemy:

  • swobodę w wykonywaniu działań,
  • możliwość rozwoju,
  • udział w ciekawych eventach wyłącznie dla członków,
  • elastyczną formę zatrudnienia, dopasowaną do Twoich preferencji (B2B, umowa zlecenie),
  • prowizyjny system wynagrodzenia – to Ty decydujesz, ile zarobisz.