BRANŻE
ID:257414

Sprzedaż 1/2 etatu w salonie z bielizną damską - BRAFITTERKA :)

Opis firmy:

Salon SATINE bielizna działa w Warszawie od 2004 roku i jest prekursorem w sztuce brafittingu.

Naszymi klientkami jest ponad 20 tyś kobiet a my dbamy aby świadomie nosiły idealnie dopasowane staniki.

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż staników dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientek SATINE bielizna. Profesjonalna obsługa sprzedażowa, konsultacje brafittingowe.
  • Praca Brafitterki daje wiele satysfakcji, sprawia, że mamy poczucie misji, Klientki szanują naszą pracę i z wielką wdzięcznością dokonują zakupu bielizny.

Oczekujemy:

Zapraszamy odpowiedzialne osoby, zainteresowane poznaniem sztuki brafittingu. Praca wymaga zaangażowania, uprzejmości oraz wysokiej kultury osobistej.

Mile widziane STUDENTKI :)

Oferujemy:

Oferujemy:

Szkolenie brafittinowe trwa 40 godz. i obejmuje naukę zasad doboru bielizny jak i techniki skutecznej sprzedaży.

Czas pracy to ok. 10 - 15 dni w miesiącu w godz. 10.00 - 18.00 w tym 2 soboty 10.00 - 15.00.

Wynagrodzenie stałe po okresie szkolenia:  18 zł /h + premia od sprzedaży. Miesięcznie od 1500 - 3000 zł netto

Zainteresowane osoby prosimy o CV ze zdjęciem.