BRANŻE
ID:238190

Starszy specjalista ds. leasingu (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000Fb7ihAAB

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-01-30

Branża: Budownictwo / Nieruchomości, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • zarządzanie procesem wynajmu powierzchni handlowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • tworzenie strategii najmu,
  • monitorowanie rynku nieruchomości komercyjnych,
  • kontrolowanie budżetów,
  • prowadzenie procesu wynajmu do momentu przekazania lokalu.
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu procesem wynajmu powierzchni handlowych (warunek konieczny),
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • znajomość rynku nieruchomości komercyjnych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • proaktywna postawa i zorientowanie na wynik,
  • wysokie umiejętności interpersonalne.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • udział w interesujących szkoleniach i inicjatywach,
  • przyjacielską atmosferę pracy.

Obowiązki:zarządzanie procesem wynajmu powierzchni handlowych,
prowadzenie negocjacji handlowych,
tworzenie strategii najmu,
monitorowanie rynku nieruchomości komercyjnych,
kontrolowanie budżetów,
prowadzenie procesu wynajmu do momentu przekazania lokalu.

Wymagania:kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu procesem wynajmu powierzchni handlowych (warunek konieczny),
doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,
znajomość rynku nieruchomości komercyjnych,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
prawo jazdy kat. B,
proaktywna postawa i zorientowanie na wynik,
wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
możliwości rozwoju zawodowego,
atrakcyjne warunki zatrudnienia,
udział w interesujących szkoleniach i inicjatywach,
przyjacielską atmosferę pracy.