BRANŻE
ID:267443

Stażysta/ka w Zespole Wysokich Napięć (Transmission)

Numer referencyjny: a0t6N000000m72dQAA

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2022-07-20

Branża: Elektronika / Energetyka

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • wsparcie w obsłudze zgłoszeń serwisowych,
  • współpraca ze zespołem serwisowym w ustalaniu harmonogramów prac oraz pomoc przy kwestiach formalnych,
  • uczestnictwo w wypracowaniu nowoczesnego mechanizmu obsługi zgłoszeń serwisowych,
  • wsparcie zespołu technicznego w przygotowywaniu danych technicznych do ofert i rozwiązywanie technicznych problemów podczas realizacji.
Wymagania:
  • wiedza z zakresu działania aparatów elektrycznych i mechaniki (preferowany Wydział Elektryczny),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • znajomość środowiska O365 (Power Automate),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność ustalania priorytetów,
  • pomysłowość i inicjatywność,
  • systematyczność, komunikatywność i otwartość.
Oferujemy:
  • naukę poprzez udział w uruchomieniach obiektów,
  • wyjazdy do fabryk za granicą,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość zdobycia cennego, pierwszego doświadczenia zawodowego,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:wsparcie w obsłudze zgłoszeń serwisowych,
współpraca ze zespołem serwisowym w ustalaniu harmonogramów prac oraz pomoc przy kwestiach formalnych,
uczestnictwo w wypracowaniu nowoczesnego mechanizmu obsługi zgłoszeń serwisowych,
wsparcie zespołu technicznego w przygotowywaniu danych technicznych do ofert i rozwiązywanie technicznych problemów podczas realizacji.

Wymagania:wiedza z zakresu działania aparatów elektrycznych i mechaniki (preferowany Wydział Elektryczny),
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
umiejętność czytania schematów elektrycznych,
znajomość środowiska O365 (Power Automate),
umiejętność analitycznego myślenia,
umiejętność ustalania priorytetów,
pomysłowość i inicjatywność,
systematyczność, komunikatywność i otwartość.

Oferujemy:naukę poprzez udział w uruchomieniach obiektów,
wyjazdy do fabryk za granicą,
pracę w międzynarodowym środowisku,
możliwość zdobycia cennego, pierwszego doświadczenia zawodowego,
przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.