BRANŻE
ID:242303

TECHNIK IT/AV

Opis firmy:

TOP RENTAL Sp. z o.o.
– od 8 lat jesteśmy jednym z liderów branży wynajmu sprzętu IT i multimediów. Nie tylko wypożyczamy sprzęt, ale także kompleksowo i profesjonalnie zajmujemy się techniczną obsługą imprez, festiwali, targów i konferencji. Stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych usług, długofalową współpracę z naszymi klientami oraz innowacyjność w doskonaleniu naszej oferty.

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie i kompletowanie wypożyczanego sprzętu
  • Montaż i konfiguracja sprzętu IT/AV u klienta
  • Wsparcie techniczne dla klienta w trakcie wypożyczenia sprzętu
  • Współpraca z magazynem sprzętu przed i po zakończeniu wypożyczenia

Oczekujemy:

Wymagania:
  • Sumienność i dobra organizacja pracy własnej
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość zagadnień z branży AV i/lub IT
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do częstych wyjazdów

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Ciekawy i urozmaicony zakres zadań
  • Pracę w młodym, aktywnie działającym zespoe