BRANŻE
ID:242412

Technik ds. serwisu

Numer referencyjny: a0t5800000ZsEGiAAN

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-09-04

Branża: Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • nadzór na prawidłowym funkcjonowaniem i użytkowaniem urządzeń w tunelu oraz urządzeń peryferyjnych związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego,
  • bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych,
  • rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów zarządzania ruchem,
  • uruchomienie systemów bezpieczeństwa ruchu drogowego i bieżące ich utrzymanie,
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności utrzymaniowymi,
  • kontakt z klientem w sprawach technicznych,
  • współpraca z polskimi i zagranicznymi firmami w zakresie wykonywanych czynności.
Wymagania:
  • wykształcenie: technik lub inżynier, preferowane kierunki: elektrotechnika przemysłowa, elektryka, automatyka,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi (również w języku angielskim),
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń i instalacji technicznych,
  • umiejętność wykonywania i napraw urządzeń oraz systemów,
  • znajomość budowy i obsługi instalacji oraz urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz systemów łączności, CCTV, KD, DSO, agregatów prądotwórczych,
  • uprawnienia elektryczne SEP E do 1 kV,
  • umiejętność pracy w zespole oraz zdolności interpersonalne.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie miesięczne + premie uzależnione od osiąganych wyników,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • system szkoleń wdrażających,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowej firmie (jeden z liderów w branży technologicznej).

Obowiązki:nadzór na prawidłowym funkcjonowaniem i użytkowaniem urządzeń w tunelu oraz urządzeń peryferyjnych związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego,
bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych,
rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów zarządzania ruchem,
uruchomienie systemów bezpieczeństwa ruchu drogowego i bieżące ich utrzymanie,
analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,
tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności utrzymaniowymi,
kontakt z klientem w sprawach technicznych,
współpraca z polskimi i zagranicznymi firmami w zakresie wykonywanych czynności.

Wymagania:wykształcenie: technik lub inżynier, preferowane kierunki: elektrotechnika przemysłowa, elektryka, automatyka,
doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi (również w języku angielskim),
praktyczna znajomość zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń i instalacji technicznych,
umiejętność wykonywania i napraw urządzeń oraz systemów,
znajomość budowy i obsługi instalacji oraz urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz systemów łączności, CCTV, KD, DSO, agregatów prądotwórczych,
uprawnienia elektryczne SEP E do 1 kV,
umiejętność pracy w zespole oraz zdolności interpersonalne.

Oferujemy:umowę o pracę,
wynagrodzenie miesięczne + premie uzależnione od osiąganych wyników,
pakiet benefitów pozapłacowych,
system szkoleń wdrażających,
możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowej firmie (jeden z liderów w branży technologicznej).