BRANŻE
ID:274452

Technik serwisu - systemy zarządzania ruchem drogowym (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N0000047NzZQAU

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żupnicza 11, Warszawa

Obowiązki:
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem i użytkowaniem urządzeń związanych z zapewnieniem poprawnego funkcjonowania całego systemu,
  • bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz usuwanie awarii instalacji i urządzeń technicznych,
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów zarządzania ruchem,
  • uruchomienie systemów bezpieczeństwa ruchu drogowego i bieżące ich utrzymanie,
  • tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności utrzymaniowych,
  • kontakt z klientem w sprawach technicznych.

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane kierunki: elektrotechnika przemysłowa, elektryka, automatyka,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi,
  • znajomość zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń i instalacji technicznych,
  • umiejętność wykonywania i napraw urządzeń oraz systemów,
  • znajomość budowy i obsługi instalacji oraz urządzeń elektrycznych,
  • uprawnienia elektryczne SEP E do 1kV będą dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
  • znajomość podstaw komunikacji sieciowej będzie dodatkowym atutem,
  • pomysłowość i umiejętność w pracy w zespole oraz zdolności komunikacyjne.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in. system kafeteryjny - karta Multisport, bilety do kina/teatru/koncerty, zakupy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dodatkowe płatne dni wolne, karta lunchowa.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:

nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem i użytkowaniem urządzeń związanych z zapewnieniem poprawnego funkcjonowania całego systemu,
bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz usuwanie awarii instalacji i urządzeń technicznych,
analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów zarządzania ruchem,
uruchomienie systemów bezpieczeństwa ruchu drogowego i bieżące ich utrzymanie,
tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności utrzymaniowych,
kontakt z klientem w sprawach technicznych.

Wymagania:

wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane kierunki: elektrotechnika przemysłowa, elektryka, automatyka,
umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi,
znajomość zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń i instalacji technicznych,
umiejętność wykonywania i napraw urządzeń oraz systemów,
znajomość budowy i obsługi instalacji oraz urządzeń elektrycznych,
uprawnienia elektryczne SEP E do 1kV będą dodatkowym atutem,
prawo jazdy kat. B,
znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
znajomość podstaw komunikacji sieciowej będzie dodatkowym atutem,
pomysłowość i umiejętność w pracy w zespole oraz zdolności komunikacyjne.

Oferujemy:

możliwość rozwoju zawodowego,
motywacyjny system wynagradzania,
atrakcyjny pakiet benefitów m.in. system kafeteryjny - karta Multisport, bilety do kina/teatru/koncerty, zakupy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dodatkowe płatne dni wolne, karta lunchowa.