BRANŻE
ID:269541

Telefoniczny doradca Klienta - j.angielski, j.polski! (Warszawa)

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Konsultant Infolinii

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2022-10-05

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Telefoniczny doradca Klienta - j.angielski, j.polski! (Warszawa) Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku?

Zaaplikuj koniecznie!

CCIG GROUP to największa firma w branży Call i Contact Center w Polsce. Obecnie dla naszego Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się linii lotniczych, poszukujemy osoby do zepołu na stanowisko:

Konsultant infolinii lotniczej j.angielski i j.polski! (Warszawa)

Miejsce pracy: Warszawa

Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group.

Telefoniczny doradca Klienta - j.angielski, j.polski! (Warszawa) Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

udzielanie odpowiedzi na telefoniczne i mailowe zapytania pasażerów,
przekazywanie informacji pasażerom na temat rozkładu lotów, zmiany tych rozkładów oraz innych spraw dotyczących linii lotniczych,
wsparcie pasażerów na każdym etapie podróży,
wsparcie pasażerów o specjalnych potrzebach,
obsługa procesu reklamacji klientów linii lotniczej,
wsparcie Klienta w oficjalnej korespondencji.

Wymagania:

znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym,
znajomość języka polskiego na poziomie C1 lub wyższym,
wysoka kultura osobista,
łatwość nawiązywania pozytywnych relacji,
dyspozycyjność minimum 120h w miesiącu w godzinach pracy projektu (projekt pracuje 24h/7dni w tygodniu),
dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, chęć do pracy:)

Oferujemy w zamian

gwarantowaną stawkę za każdą godzinę + system prowizyjny,
dodatkowe benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
dwie wypłaty w miesiącu,
pakiet szkoleń, który pozwoli Ci przygotować się do realizacji zadań,
rozwojową pracę międzynarodowym zespole,
wsparcie trenera oraz doświadczonego zespołu,
możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group,
dostęp do biblioteczki, sali relaksu oraz karty rabatowej.