BRANŻE
ID:235870

Trener /nauczyciel matematyki

Opis firmy:

MATPLANETA to miejsce ciekawych spotkań z matematyką, logiką, elektroniką i komputerem dla dzieci i młodzieży. Dzieci uczą się przez sprawdzanie, eksperymentowanie, zadawanie pytań, zabawę i szukanie własnych różnych dróg rozwiązania problemu.

NASZA MISJA

W dzisiejszym świecie naszym dzieciom matematyka i programowanie będą niezbędne do osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie życia. Pomóżmy im odnaleźć swoją drogę poprzez wsparcie rozwoju samodzielnego myślenia logicznego i poszukiwania rozwiązań.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją oferującą ciekawe zajęcia dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy 7 własnych centr edukacyjnych w Warszawie i Krakowie oraz 13 placówek partnerskich, jak również współpracujemy z wieloma placówkami oświatowymi w Warszawie i okolicy, Krakowie, Gdańsku, Katowicach  i Żarach.  Prowadzimy nasze zajęcia kilkunastu szkołach podstawowych i przedszkolach. Aktywnie uczestniczymy w organizacji corocznego Festiwalu Nauki na Politechnice Warszawskiej.

Opis stanowiska:

Poszukujemy Matematyków do pracy

Nietuzinkowych, wyjątkowych ludzi z pasją uczenia, którzy chcą wprowadzać dzieci i młodzież w świat matematyki oraz programowania komputerów w sposób, a jaki nikt inny tego w Polsce nie robi. Chcemy, aby dzieci uczyły się samodzielnie rozwiązywać problemy.

Nie poszukujemy korepetytorów, ale osób, które chcą w nowy sposób przekazywać swoją wiedzę matematyczną dzieciom, zachęcając je do pracy i wysiłku, który przynosi dużo satysfakcji.

Oczekujemy:

Kogo chcemy pozyskać:

  • osoby z wykształceniem z zakresu nauk ścisłych;
  • (doświadczenie w pracy z dziećmi lub wykształcenie pedagogiczne będzie dodatkowym atutem);
  • osoby chętne do przekazywania umiejętności i czerpiące satysfakcję z postępów osiąganych przez dzieci
  • kreatywne w ilustrowaniu praw matematycznych rzeczywistymi sytuacjami
  • również studenci ostatnich lat.

Oferujemy:

Co oferujemy:

  • pracę w całkowicie nowatorskim projekcie,
  • szkolenie z zakresu metodologii przed rozpoczęciem pracy,
  • dużo wyzwań, trudną, ale niezwykle wzbogacającą pracę,
  • dobre wynagrodzenie i środowisko promujące rozwój własnych umiejętności,
  • elastyczne godziny pracy i warunki zatrudnienia, praca na terenie Warszawy.