BRANŻE
ID:245147

Uśmiechnięty miłośnik dobrej kawy i pachnących wypieków pilnie poszukiwany do pracy w piekarnio-kawiarni na Ochocie :)

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Pracownik Kawiarni

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2019-02-07

Branża: Gastronomia / Catering

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: od 2000 do 3000 PLN netto miesięcznie

Opis firmy:

Lokal franczyzowy "Gorąco Polecam" to przytulna, a zarazem nowoczesna piekarnio-kawiarnia zlokalizowana w prestiżowym biurowcu Adgar Fit.

Opis stanowiska:

Jeśli interesujesz się kawą, łatwo nawiązujesz kontakty i jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia to czekamy właśnie na Ciebie :)

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku
  • punktualności
  • otwartości
  • optymizmu :)
  • mile widziane doświadczenie w gastronomii

Oferujemy:

  • pracę w lokalu franczyzowym "Gorąco Polecam" w nowoczesnym biurowcu tuż obok CH Blue City i Reduta
  • przyjazną atmosferę
  • stabilne i jasne warunki zatrudnienia
  • comiesięczną premię
  • wolne weekendy (lokal jest czynny pon-pt do godz. 18)
  • elastyczne godziny pracy