BRANŻE
ID:242516

Zatrudnię - Ekoedukatorów/Ankieterów

Opis firmy:

Bliska jest Ci ekologia? Chcesz oddychać czystym powietrzem?
Realizuj z nami projekt edukacji ekologicznej dla Warszawy w charakterze:

EkoEdukator (ka) / Ankieter (ka)
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Główne zadania:
  • podnoszenie świadomości ekologicznej mieszkańców (nt ogólnych zagadnień zw. z poprawą jakości powietrza i możliwością uzyskania przez mieszkańców wsparcia w wymianie źródła ogrzewania na bardziej ekologiczne) - praca w terenie
  • zebranie danych w formie krótkiej ankiety i ich wprowadzenie do narzędzia informatycznego

Oczekujemy:

Poszukujemy osób:
  • posiadających umiejętności komunikacyjne i lubiących pracę z ludźmi
  • angażujących się w wykonywane zadania
  • dokładnych i rzetelnych
  • interesujących się zagadnieniami dot. ochrony środowiska

Oferujemy:

Oferujemy:
  • szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie zajmującej się ochroną środowiska
  • pracę z ciekawymi ludźmi i umożliwiającą zdobycie dodatkowych umiejętności