BRANŻE
ID:242613

Nauczyciel

Firma: Fundacja SYNAPSIS

Stanowisko: Nauczyciel

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-09-24

Branża: Inne, Szkolenia / Edukacja, Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: 2200 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 7

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 15
  • wtorek:8 - 15
  • środa:8 - 15
  • czwartek:8 - 15
  • piątek:8 - 15

Opis firmy:

Fundacja SYNAPSIS jest organizacją pozarządowa działąjącą od 28 lat na rzecz osób ze spektrum autyzmu.  Diagnozujemy, poddajemy terapii i edukacji dzieci i młodzież, psychoedukujemy rodziców. Dla osób dorosłych stworzyliśmy miejsce do pracy w Wilczej Górze

Opis stanowiska:

Potrzebujemy osoby z wykształceniem nauczycilela wychownia przedszkolnego oraz ukończenia pedagogiki specjalnej. Przedszkole terapeutyczne posiada 7 grup 4 osobowych dla dzieci ze spektrum autyzmu.

Oczekujemy:

Doświadczenia, elastyczności chęci doszkalania się

Oferujemy:

Pracę na cały etat w młodym zgranym zespołem. Szkolenia i wsparcie doświadczonych terapeutów z Fundacji SYNAPSIS.