zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Deloitte Polska

00-133 Warszawa
Al. Jana Pawła II 22
tel. +48225110811

www.kariera.deloitte.pl

rekrutacja@deloittece.com

O nas
Deloitte to różnorodność: ludzi, usług i branż.

Nasza specjalność to doradztwo biznesowe w zakresie audytu, konsultingu strategicznego, technologicznego, zarządzania ryzykiem i marketingu, doradztwa podatkowego i prawnego oraz finansowego.

Zatrudniamy ponad 244 400 specjalistów w 150 krajach na całym świecie. W Polsce w Deloitte pracuje 2600 ekspertów i praktykantów w 9 miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie i Rzeszowie.

Jako pracodawca, zajmujemy wysokie pozycje w rankingach pracodawców Universum i Trendence w Polsce i na świecie. Finansujemy także pracownikom lekcje języków obcych oraz egzaminy i studia podnoszące kwalifikacje (ACCA, CFA, PRM, biegły rewident, doradca podatkowy itp.).

Mistrzyni Polski w kitesurfingu, absolwent szkoły filmowej czy pasjonat pszczelarstwa to tylko 3 przykłady na to, że w Deloitte tworzymy skuteczną drużynę indywidualności. Poznaj naszych ludzi.

Zdrowe podejście do kariery to praca zgodna z wartościami. Różnorodność, współpraca, rozwój oraz skuteczność to wartości, które nadają właściwy kierunek naszej codziennej pracy. Zdrowe podejście do kariery to także praca w dobrej atmosferze, przyjazna kultura organizacyjna oraz możliwość realizacji siebie: zawodowo i prywatnie.

Zobacz w jaki sposób dbamy o naszych pracowników.
https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/careers/articles/students/benefits.html

Dowiedz się więcej
www.deloitte.com/pl
kariera.deloitte.pl


Wszystko zależy od Ciebie. Deloitte. I kropka.
kariera.deloitte.pl | www.fb.com/Deloitte.Kariera | Instagram.com/Deloitte.Kariera | Snapchat:DeloitteKariera

FB dlaMaturzysty.pl reklama