zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Poznaj Nas lepiej

AUDYT

Dział Audytu w EY Polska to miejsce, w którym poznasz praktyczną stronę biznesu. Odkryjesz świat przedsiębiorczości pracując dla klientów z różnych branż – od produkcji czekoladek, leków, czy wytopu stali, przez działania systemów billingowych oraz telewizji, aż do rozdania nagród w Plebiscycie na Sportowca Roku czy na Najlepszy Plakat.

Lubisz rozwiązywać zagadki? Czas przenieść wyzwanie poziom wyżej. Audytor musi poznać i zrozumieć zasady sprzedaży, zakupów, produkcji, zarządzania środkami trwałymi i wielu innych procesów żeby sprawdzić, czy wszystko działa dobrze.  Audyt to nie tylko rachunkowość i sprawozdawczość. Pomożesz klientom, liderom w swoich branżach, w podejmowaniu decyzji dotyczących m.in. polityki środowiskowej, zarządzania i przeciwdziałania nadużyciom.

Dowiedz się więcej

DORADZTWO PODATKOWE

Dział Doradztwa Podatkowego w EY (dawniej Ernst & Young) to miejsce, gdzie znajomość prawa i ekonomii pozwala tworzyć najlepsze rozwiązania. Doradca podatkowy pełni często rolę strategicznego doradcy biznesowego, analityka, innowatora, a nawet dyplomaty. Łącząc znajomość prawa i ekonomii oraz współpracując zespołowo z najlepszymi specjalistami, będziesz tworzyć najlepsze fiskalne rozwiązania dla naszych klientów.

W EY analizujemy podatki, pomagając firmom - od ambitnych start-upów, aż po globalne organizacje - w wykorzystywaniu ich możliwości w coraz bardziej cyfrowym i pozbawionym granic świecie. Będziesz mieć wpływ rozwój biznesu, łącząc otwartą głowę z zaawansowaną technologią.  Dostarczysz klientom informacje, które mają strategiczne znaczenie.

Dowiedz się więcej - https://www.ey.com/pl/pl/careers/students/your-role-here#fragment-2-na

KANCELARIA EY LAW

Kancelaria Prawna EY Law oferuje innowacyjne i kompleksowe rozwiązania wdrażane we współpracy z zespołami doradztwa biznesowego, transakcyjnego i podatkowego EY. Tu pracujesz przede wszystkim przy realizacji projektów multidyscyplinarnych również we współpracy z innymi zespołami EY – trudno o bardziej różnorodne doświadczenie.

Jeśli jesteś ambitnym i pełnym pasji prawnikiem, przeżyj z nami przygodę w świecie wielkiego biznesu. Zaangażujemy Cię w szereg projektów z zakresu prawa spółek, fuzji i przejęć, międzynarodowych restrukturyzacji czy prawa pracy. Umożliwimy Ci udział w projektach w zakresie prowadzenia sporów sądowych, w tym przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi. Prowadzimy także projekty regulacyjne z zakresu prawa energetycznego, prawa ochrony środowiska i handlu emisjami, ochrony konkurencji czy pomocy publicznej. Pozwól nam poznać swój punkt widzenia
.
Dowiedz się więcej - https://www.ey.com/pl/pl/careers/students/your-role-here#fragment-3-na

STRATEGIE I TRANSAKCJE

Transakcje na rynkach kapitałowych, fuzje, przejęcia, transformacje, restrukturyzacje, due dilligence, wyceny spółek, przeglądy strategiczne i negocjacje.

Jeśli podczas czytania powyższych haseł Twoje serce zaczęło bić odrobinę szybciej – to jest oferta dla Ciebie.

Zdobędziesz wiedzę, dzięki której pokażesz przedsiębiorcom, jak mogą powiększać, optymalizować, zabezpieczać i inwestować kapitał. Pracujemy przy największych i najbardziej prestiżowych projektach z zakresu corporate finance – z pewnością nie raz czytasz w gazetach o efektach naszej pracy.

Dowiedz się więcej - https://www.ey.com/pl/pl/careers/students/your-role-here#fragment-5-na

CONSULTING

Consulting w EY, to miejsce w którym rozwiązujemy problemy i projektujemy innowacje. Każdy projekt, przy którym pracujemy jest inny – dlatego działamy w wyspecjalizowanych zespołach. Świat biznesu zmienia się dziś szybciej niż kiedykolwiek. Dbamy o to, żeby dla naszych klientów była to zmiana na lepsze.

Doradzamy w zakresie zagadnień takich jak m.in.:

Analiza danych, zarządzanie efektywnością, innowacje, testy penetracyjne, architektura korporacyjna, SAP, ERP, zarządzanie projektami, ryzyko informatyczne, transformacja, restrukturyzacja, optymalizacja, aktuariat, CRM, obsługa klienta, supply chain, ryzyko rynkowe, ryzyko kredytowe, doradztwo regulacyjne, audyt wewnętrzny, bezpieczeństwo IT oraz automatyka przemysłowa.

Możesz zdobyć unikalne doświadczenie w obsługiwanych przez nas branżach:

Energetyka, paliwa, chemia, bankowość, sektor finansowy i SSC, logistyka i telekomunikacja. Współpracujemy również z sektorem publicznym, doradzając w sprawach infrastruktur, e-government, opieki zdrowotnej i edukacji.
Dowiedz się więcej - https://www.ey.com/pl/pl/careers/students/your-role-here#fragment-4-na

DORADZTWO IT

Zainstaluj sobie unikalne kompetencje.

IT w EY to technologiczna część Działu Doradztwa Biznesowego.

W zależności od zespołu, który wybierzesz masz możliwość:
  • doradzać, jakie technologie najlepiej sprawdzą się w biznesie i zarządzać procesem ich wdrożenia.
  • zabezpieczać firmy przed atakami hakerów i badać przyczyny tych zdarzeń.
  • analizować dane i wykrywać nadużycia.
  • projektować rozwiązania, które definiują cyfrową przyszłość firmy.
Jeśli lubisz i rozumiesz technologie oraz chcesz sam wybierać najlepszy sposób na rozwiązanie danego problemu, jest to dział dla Ciebie.

Dowiedz się więcej - https://www.ey.com/pl/pl/careers/students/your-role-here#fragment-4-na

USŁUGI KSIĘGOWE – Kompleksowe wsparcie doświadczonych profesjonalistów

Centrum Usług Wspólnych oferuje usługi obsługi procesów księgowych w zakresie zobowiązań, należności, rozliczeń wydatków i czasu pracy pracowników, fakturacji, księgi głównej, ściągania należności. To dział, gdzie pracują osoby posiadające wszechstronną wiedzę z zakresu księgowości, będące profesjonalnymi doradcami dla klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.

Dowiedz się więcej - https://www.ey.com/pl/pl/careers/students/your-role-here#fragment-7-na

ADMINISTRACJA – Sprawnie i jak w zegarku

Pomagamy naszym głównym liniom biznesowym w zakresie marketingu, administracji, rekrutacji, employer branding, szkoleń, finansów, zakupów, IT. Dołącz do nas!

Dowiedz się więcej - https://www.ey.com/pl/pl/careers/students/your-role-here#fragment-6-naDołącz do nas na Facebooku, Twitterze, LinkedIn, Instagram!FB dlaMaturzysty.pl reklama