zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Społeczna odpowiedzialność biznesu


Konkurs Przedsiębiorca Roku „Entrepreneur of the Year"

Konkurs to międzynarodowa inicjatywa promująca wartościowych, skutecznych i innowacyjnych przedsiębiorców kierujących się zasadami etyki zawodowej, ładu korporacyjnego oraz społecznej odpowiedzialności. Bierze w niej udział już ponad 50 krajów. Celem jest promocja „ducha przedsiębiorczości” oraz wyróżnienie najlepszych twórców firm. Finaliści i zwycięzcy są wybierani nie tylko na podstawie kryteriów czysto biznesowych, lecz także ze względu na cechy osobowości, determinację, pasję oraz wizję.

_________________________________________________________________________
Fundacja EY

Razem z nami możesz dać innym coś od siebie. W swoich działaniach nie zapominamy o niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym. Nasi pracownicy realizują się nie tylko w pracy zawodowej, ale także w działalności społecznej. Dzięki ich zaangażowaniu możemy efektywnie wspierać funkcjonowanie stworzonej przez nas fundacji. Powstała po to, by pomagać dzieciom szczególnie pokrzywdzonym przez los. Współpracujemy z Rodzinnymi Domami Dziecka, rodzinami zastępczymi, instytucjami państwowymi oraz organizacjami pozarządowymi, działającymi na rzecz osieroconych dzieci.


Dołącz do nas na
Facebook.com/EY.Fundacja

Konkursy dla studentów
Organizujemy prestiżowe konkursy dla studentów. Do wygrania płatne praktyki i atrakcyjne nagrody pieniężne oraz rzeczowe!
Więcej informacji na stronach poszczególnych wydarzeń. Obecnie ruszył konkurs:

Audit OdyssEY
– wyjątkowa podróż po świecie finansów i rachunkowości dla osób zainteresowanych tematem audytu www.AuditOdyssEY.pl. Zbierz zespół 3- lub 4- osobowy i prześlij zgłoszenie do 31 marca.

Jesienią będziemy organizować kolejne edycje konkursów:

FB dlaMaturzysty.pl reklama