zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Poznaj nas lepiej

Audyt? Podatki? Doradztwo biznesowe czy transakcyjne?
Sprawdź, który dział EY jest dla Ciebie!


AUDYT – Zaufany audytor jest na wagę złota

EY to jedna z najbardziej zaufanych, szanowanych i wpływowych organizacji na rynku. W obszarze audytu zyskasz dostęp do najświeższych danych finansowych i audytorskich, będziesz na bieżąco z międzynarodową metodologią tworzenia audytów, a także z najlepszymi narzędziami wspierającymi ich realizację.

Dowiedz się więcej:DORADZTWO PODATKOWE – Kompleksowe wyzwania, nieszablonowe myślenie

Każdy doradca podatkowy jest jednocześnie doradcą biznesowym. Rozumiejąc wszechstronność relacji biznesowych, potrafi się w nich znakomicie poruszać. Zapewniamy potrzebne do tego warunki i narzędzia – międzynarodowy zespół fachowców, sprawdzone metodologie, globalne rozwiązania, profesjonalne szkolenia, szeroką wiedzę merytoryczną oraz projekty dla największych i najważniejszych organizacji w kraju i na świecie.

Dowiedz się więcej:


DORADZTWO TRANSAKCYJNE – Akcja: transakcja! Status: powodzenie!

Świadome i przemyślane decyzje na temat wykorzystania kapitału firmy, w tym np. o zakupie czy sprzedaży aktywów, sposobie pozyskania finansowania inwestycji, czy lokalizacji nowej inwestycji mogą być czynnikiem decydującym o wygranej w biznesie. Naszym zadaniem jest pokazanie klientowi pełnego obrazu sytuacji, zanim podejmie on decyzje, które mogą zmienić oblicze jego firmy na wiele lat.

Dowiedz się więcej:


DORADZTWO BIZNESOWE – Praca w sercu biznesu

Mamy jeden z najszybciej rozwijających się zespołów Doradztwa Biznesowego w Polsce, który cieszy się zaufaniem największych polskich i zagranicznych firm – głównie z branży energetycznej, paliwowej, finansowej i telekomunikacyjnej.
- Z badania przeprowadzonego wśród 100 TOP Managerów największych firm w Polsce wynika, że mamy najlepszą reputację wśród firm świadczących usługi poprawy wydajności i zarządzania ryzykiem

Dowiedz się więcej:


KANCELARIA PRAWNA - Prosta droga przez gąszcz przepisów

Oferujemy wsparcie prawne dla niemal wszystkich projektów realizowanych przez doradców podatkowych, biznesowych i transakcyjnych EY. Współpracujemy z dziesiątkami kancelarii prawnych na świecie. W ramach EY mamy 23 kancelarie prawne w samej Europie.

Dowiedz się więcej:


USŁUGI KSIĘGOWE – Kompleksowe wsparcie doświadczonych profesjonalistów

Centrum Usług Wspólnych oferuje usługi obsługi procesów księgowych w zakresie zobowiązań, należności, rozliczeń wydatków i czasu pracy pracowników, fakturacji, księgi głównej, ściągania należności. To dział, gdzie pracują osoby posiadające wszechstronną wiedzę z zakresu księgowości, będące profesjonalnymi doradcami dla klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.

Dowiedz się więcej:


ADMINISTRACJA – Sprawnie i jak w zegarku

Pomagamy naszym głównym liniom biznesowym w zakresie marketingu, administracji, rekrutacji, employer branding, szkoleń, finansów, zakupów, IT. Dołącz do nas!

Dowiedz się więcej:


EY ACADEMY OF BUSINESS - Szkolenia dla klientów EY

Profesjonalne szkolenia z zakresu finansów, księgowości, zarządzania, HR, umiejętności miękkich. Zdobywaj nowe kwalifikacje dzięki kompleksowo przygotowanym programom i doświadczonym prowadzącym.

Dowiedz się więcej:

Początek kariery zawodowej u pracodawcy nr 1 w Polsce da Ci poczucie właściwie obranej drogi. . Mierz wysoko. Zacznij poziom wyżej!
Dołącz do nas na Facebooku, Twitterze, LinkedIn, Instagramie!

Aktualne oferty pracy tego pracodawcy

zobacz więcej ofert
FB dlaMaturzysty.pl reklama