zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Jak się rozwiniesz?


W EY możesz się nieustannie rozwijać. Dołącz do dynamicznego zespołu tworzonego przez ludzi pełnych energii, czerpiących radość z tego, co robią. Przekonaj się jak wygląda praca z najlepszymi specjalistami i skorzystaj z bogatych zasobów wiedzy firmy, coachingu oraz szkoleń.

W ramach programu EYU będziesz uczestniczyć w trzech wymiarach:
  • szkolenia umiejętności miękkich  twardych, zdobywanie kwalifikacji zawodowych
  • counselling i coaching czyli opieka doświadczonego mentora
  • zdobywanie doświadczenia biorąc udział w różnorodnych projektach

Od samego początku w EY towarzyszyć Ci będzie opiekun, osoba z większym doświadczeniem, która podzieli się wiedzą, przekaże informacje zwrotne na temat Twojej codziennej pracy i pomoże w podjęciu decyzji dotyczących Twojego rozwoju zawodowego. Szybko i płynnie przejdziesz przez trudne kwestie, nauczysz się, jak w pełni wykorzystywać swój potencjał oraz skutecznie zarządzać swoimi kompetencjami.

Dzięki warsztatowym szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym rozwiniesz najbardziej przydatne kompetencje – zarówno „twarde”, jak i „miękkie”. Dodatkowo otrzymasz dostęp do około tysiąca szkoleń realizowanych w trybie online dla pracowników EY na całym świecie.

Specjalistyczne szkolenia pomogą Ci zdobyć następujące tytuły i kwalifikacje, m.in.: Biegłego Rewidenta, ACCA, Doradcy Podatkowego, CISA, CIA oraz CFA.

Zasady awansu i rozwoju zawodowego w naszej firmie to obiektywny i rzetelny system oceny. Bierzemy pod uwagę przede wszystkim Twoją wiedzę, zdolności analityczne, kreatywność, skuteczność i zaangażowanie. Nie mniej istotna jest Twoja umiejętność współpracy w różnych zespołach oraz zdolność budowania dobrych relacji z klientem.

To, jak szybko będziesz pokonywać kolejne etapy ścieżki kariery, zależy od Twoich osiągnięć, ocenianych zgodnie z jasnymi zasadami stosowanymi w EY.

Początek kariery zawodowej u pracodawcy nr 1 w Polsce da Ci poczucie właściwie obranej drogi. . Mierz wysoko. Zacznij poziom wyżej! . Mierz wysoko. Zacznij poziom wyżej!
 
Dołącz do nas na Facebooku, Twitterze, LinkedIn, Instagramie!

 

Aktualne oferty pracy tego pracodawcy

zobacz więcej ofert
FB dlaMaturzysty.pl reklama