zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Oferta pracy i praktykZ EY (dawniej Ernst & Young) masz wiele możliwości zdobycia nowych, praktycznych umiejętności. Wybieraj, sprawdzaj i eksperymentuj. Dostosuj nasze programy rozwojowe do swoich potrzeb.

Początek bogaty w doświadczenia.

Nawet najbardziej napięty plan zajęć nie jest przeszkodą do zdobycia praktycznej wiedzy i przeżycia przygody w świecie biznesu. Jeśli studiujesz, weź udział w naszych konkursach – EYe on Tax i EY Financial Challenger jesienią lub Audit OdyssEY na wiosnę.
Gwarantujemy mocny punkt w CV, doświadczenie zbierane na realnych case’ach i cenne nagrody jeśli pójdzie Ci najlepiEY.


Program praktyk i Program 2-letni.

Bogate w szkolenia i różnorodne projekty, płatne praktyki to najlepsza opcja, jeśli chcesz połączyć rozwój kariery ze studiami.
Jesteś już częścią naszego zespołu, a nad Twoim rozwojem czuwa dedykowany counselor, który dba o różnorodność zdobywanych doświadczeń.


Praca stała.

Wyjątkowa kariera w pełnym wymiarze. To Ty decydujesz, dokąd Cię zaprowadzi a my dbamy o to, żeby udało Ci się tam dotrzeć jak najszybciej. Bogaty budżet szkoleniowy, finansowanie prestiżowych szkoleń i certyfikatów, dopasowane ścieżki kariery – to wszystko czeka na Ciebie w EY.


Kogo szukamy

Liczymy na Twoją wiedzę, kreatywność, skuteczność i zaangażowanie. Jeśli posiadasz zdolności analityczne oraz innowacyjne podejście do problemów i informacji, znasz język angielski, studiujesz lub jesteś absolwentem ekonomii, finansów, bankowości, zarządzania, prawa i administracji, informatyki, telekomunikacji, elektroniki, nauk ścisłych - dołącz do naszego zespołu. .
Proces rekrutacji

W EY dbamy o to, aby proces rekrutacyjny umożliwiał rzetelną i obiektywną ocenę kandydatów. Dlatego składa się on z 3 etapów:

1. Aplikuj

Wejdź na www.ey.com/kariera i wybierz ofertę dla siebie. Jeśli aplikujesz do nas po raz pierwszy, załóż swój profil i dołącz CV. Zajmie Ci to około 15 min.

2. Rozwiąż testy

Dokładnie zapoznamy się z Twoją aplikacją. Jeśli rekruter da Ci zielone światło, otrzymasz link do testów online. Wypełnij je gdzie tylko chcesz. Zajmie Ci to około godziny.

3. Rozmowa

Jeśli pozytywnie zaliczysz testy zaprosimy Cię na rozmowę z rekruterem oraz osobami z działu, w którym będziesz pracować. 😊
Dołącz do nas na Facebooku, Twitterze, LinkedIn, Instagram!FB dlaMaturzysty.pl reklama