zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Gemius jako pracodawca


Dlaczego warto z nami pracować?

Największym kapitałem Gemiusa jesteśmy My, czyli ludzie tworzący firmę. Dzięki naszej ciekawości świata, wiedzy, różnorodnym doświadczeniom, a także pasji i odpowiedzialności od kilku lat z sukcesem budujemy jedną z nielicznych polskich firm, które odniosły sukces międzynarodowy.

Jesteśmy dynamicznym zespołem ludzi, którzy „myślą bez granic". Realizacja projektów w środowisku międzynarodowym, które jest stałym źródłem nowych wyzwań, stwarza nam przestrzeń do tego by, wykazywać się inicjatywą, pozwala zdobyć wyjątkowe doświadczenia i zapewnia niepowtarzalne warunki rozwoju zawodowego.

Zapraszając Cię do wspólnej przygody, gwarantujemy Ci:
  • możliwość zdobywania wyjątkowej wiedzy i poszerzania horyzontów w międzynarodowym zespole doświadczonych ekspertów z branży internetowej,
  • wsparcie Twego rozwoju (szkolenia zewnętrzne, seminaria wewnętrzne, konferencje branżowe, dostęp do literatury fachowej),
  • pracę w warunkach sprzyjających nietypowym rozwiązaniom i nieszablonowemu myśleniu,
  • elastyczne formy zatrudnienia i nieformalny styl pracy,
  • wiele atrakcyjnych bonusów (zdrowa żywność, karta sportowa lub prywatna opieka medyczna i inne).

Szanując i doceniając fakt, że każdy człowiek jest inny, ma inne upodobania i potrzeby staramy się realizować projekty, które są nowatorskie i nieprzecięte, a tym samym dostosowane do kompetencji osób pracujących. W naszych pracownikach cenimy ambicje i nieszablonowe myślenie. Jesteśmy otwarci na nietypowe rozwiązania oraz nie boimy się wytaczać nowych ścieżek. Cenimy sobie życie prywatne naszych zatrudnionych, dlatego dopuszczamyelastyczne formy zatrudnienia oraz nieformalny styl pracy Aby podnosić motywację naszych pracowników zapewniamy wiele atrakcyjnych bonusów takich jak  szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, kartę medyczną bądź sportową(do wyboru), zdrową żywność w kuchni. Posiadamy  biblioteczkę,w której można znaleźć interesującą literaturę. Ponadto prenumerujemy wiele czasopism, które są dostępne dla naszych pracowników.

FB dlaMaturzysty.pl reklama