zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Dołącz do nas


Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, w którym ludzie „myślą bez granic”.
Nasze koleżanki i koledzy są osobami o szerokich horyzontach, które z pasją i zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Otwartość umysłu oraz brak obaw przed zadawaniem pytań to jedne z głównych atutów naszych zatrudnionych. Średnia wieku naszych pracowników wynosi 27 lat.

Proces rekrutacji w Gemius SA

W zależności od stanowiska proces rekrutacyjny może wyglądać inaczej. Najczęściej rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych. Jej wyniki są podstawą do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną (bezpośrednią lub telefoniczną/skype), której celem jest bliższe poznanie Twojej osoby. Kolejny etap to  rozwiązanie przez Ciebie zadania, które oceniane jest przez przyszłych przełożonych. W zespołach IT drugim etapem jest  zaproszenie Cię na cały dzień do siedziby naszej firmy. Czas spędzony z zespołem jest okazją, aby poznać jego członków oraz typowy dzień pracy, a także obowiązki na stanowisku, o które się ubiegasz (z tytułu poświęconego nam czasu gwarantujemy rekompensatę finansową). Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę, podczas której omawiane będą szczegóły współpracy.

Jak złożyć dokumenty?

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, który znajduje się pod każdą z ofert.

Jeśli stwierdzisz, że żadne z zaprezentowanych stanowisk nie spełnia Twoich oczekiwań, ale interesuje Cię współpraca z naszą firmą, prosimy o wypełnienie ogólnego formularza aplikacyjnego. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy regularnie poszukujemy specjalistów z różnych dziedzin, a Twoja aplikacja może być właśnie tą, która zainteresuje nas podczas następnego procesu rekrutacji.


Informacje na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji można znaleźć na stronie:
www.praca.gemius.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama