zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

KPMG

00-867 Warszawa
ul. Chłodna 51
tel. +48225281100

Programy dla studentówProgram szkoleniowy World of Audit 

World of Audit to profesjonalny cykl szkoleń audytowych KPMG dla studentów zainteresowanych karierą w firmie audytorsko-doradczej. Nasi specjaliści odkryją przed Tobą świat audytu i pracy audytora.

World of Audit w przystępny sposób poprzez cykl warsztatów przybliży wiedzę o metodach badania sprawozdań finansowych. Zobacz, jak wygląda dzień pracy audytora i przekonaj się, jak uniknąć podstawowych błędów.
Do programu zapraszamy studentów ostatnich lat studiów.

Więcej informacji na stronie kariera.kpmg.pl  i worldofaudit.pl.


Konkurs podatkowy Tax’n’You


Tax'n'You to coroczny konkurs skierowany do studentów III roku studiów licencjackich podejmujących edukację II stopnia, studentów studiów magisterskich oraz absolwentów minionego roku akademickiego zainteresowanych tematyką podatkową, prawną oraz rachunkową.

W konkursie liczy się przede wszystkim praktyczna wiedza na temat zagadnień podatkowych, znajomość poszczególnych branż, wiedza na temat wydarzeń gospodarczych w Polsce i na świecie oraz umiejętność pracy w zespole.

Jeśli świat podatków nie jest Ci obcy, a praca w charakterze doradcy podatkowego to Twoja wymarzona ścieżka kariery, zgłoś się. Najlepsi uczestnicy mogą liczyć na rozpoczęcie kariery zawodowej w KPMG oraz na atrakcyjne nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje i test znajomości zagadnień podatkowych znajdziesz na stronie kariera.kpmg.pl oraz kpmg.taxandyou.pl.


KPMG International Case Competition


KPMG International Case Competition to konkurs dla studentów bazujący na prawdziwych biznesowych wyzwaniach, z jakimi na co dzień mają do czynienia doradcy biznesowi w KPMG. Zarówno na etapie krajowym, jak i międzynarodowym, uczestnicy mierzą się z biznesowymi case’ami i w 4-osobowych drużynach opracowują najlepsze, ich zdaniem, rozwiązania dla postawionych problemów. Zwycięzcy rozgrywek krajowych reprezentują Polskę w Finale Światowym, gdzie mają okazję zmierzyć się ze studentami z różnych krajów i nawiązać nowe międzynarodowe znajomości. Dotąd polskie drużyny zakwalifikowały się do Finału Światowego w Madrycie i w São Paulo. Twoja drużyna też może przeżyć niezapomnianą przygodę!


Szczegółowe informacje na stronie internetowej:

kariera.kpmg.pl oraz kpmg.com/pl/KICC.


Przed szereg wystąp

Co roku na wybranych uczelniach w Polsce oraz w biurach KPMG doświadczeni trenerzy prowadzą szkolenia dla studentów z zakresu podatków i audytu, a także z kompetencji miękkich.

Budowanie wizerunku osoby profesjonalnej i wiarygodnej, skuteczna komunikacja, autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem i tremą – to tylko niektóre z dotychczas przeprowadzonych przez KPMG warsztatów. Na zajęcia składają się dyskusje grupowe, zadania indywidualne, ćwiczenia aktywizujące w parach oraz grupach, case study, prezentacja trenera.

Przekonaj się, że wiedza może być podana w przystępny sposób. Zdobądź nowe umiejętności, certyfikat i atrakcyjne upominki! Wejdź na stronę kariera.kpmg.pl, sprawdź, czy aktualnie jest otwarta rejestracja i zgłoś swój udział w warsztatach.

Warsztaty prowadzone są w dwóch cyklach – wiosennym i jesiennym.


Program Ambasadorzy KPMG

Zostań ambasadorem KPMG na swojej uczelni!
Roczny program dla studentów daje możliwość poznania specyfiki pracy w branży doradczo-audytorskiej i stanowi przepustkę do podjęcia w przyszłości pracy w naszej firmie.

Program jest skierowany do studentów II i III roku studiów licencjackich lub inżynierskich z wyższych uczelni publicznych oraz prywatnych zlokalizowanych na terenie Polski. Wszystkie działania Ambasadora KPMG mają na celu umacnianie wizerunku KPMG jako „pracodawcy z wyboru”.

Do zadań Ambasadora należy m.in.:

  • realizacja samodzielnych projektów przy współpracy z działem Marketingu i Komunikacji oraz działem HR,
  • współpraca przy organizacji targów pracy, konferencji i warsztatów dla studentów i absolwentów uczelni wyższych,
  • reprezentowanie firmy w środowisku akademickim,
  • promocja konkursów i programów skierowanych do studentów i absolwentów
  • dystrybucja materiałów informacyjnych i wizerunkowych KPMG na uczelniach wyższych przy współpracy z biurem karier,
  • uczestnictwo w spotkaniach pogłębiających wiedzę o firmie i marce KPMG.

W ramach programu oferujemy atrakcyjny pakiet świadczeń: stypendium ambasadorskie, welcome pack (w tym m.in. iPad), legitymację Ambasadora KPMG oraz komplet wizytówek, kartę miejską zgodną z miastem uczelni Ambasadora, wyjazdy integracyjne i szkolenia merytoryczne, atrakcyjne bonusy w postaci szkoleń, książek, biletów do kina dla najbardziej aktywnych Ambasadorów, certyfikat uczestnictwa w programie „Ambasadorzy KPMG”, skrócony proces rekrutacyjny do firmy KPMG dla najlepszego Ambasadora i wiele innych.


FB dlaMaturzysty.pl reklama