zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

KPMG

00-867 Warszawa
ul. Chłodna 51
tel. +48225281100

Praca w KPMG
Dlaczego KPMG? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: praca w KPMG ma znaczenie. Dołącz do nas. W KPMG tworzymy przyjazne miejsce pracy i środowisko, w którym pracownicy dobrze się czują i mogą w pełni rozwijać swój potencjał.

Specjalizacja branżowa
Motoryzacja, przemysł, FMCG, finanse, transport, ubezpieczenia, reklama, rozrywka, nieruchomości, telekomunikacja… Zastanawiasz się, którą branżę wybrać, żeby dobrze pokierować swoją karierą? W KPMG możesz pracować dla każdej z nich i wielu innych. Dzięki organizacji naszych usług według sektorów gospodarki dysponujemy gruntowną wiedzą z każdej dziedziny. Różnorodność projektów i brak nudy gwarantowane.

Jasna ścieżka kariery
W KPMG ścieżka kariery jest jasna i precyzyjna, a nasi pracownicy mają realny wpływ na jej przebieg. We wszystkich działach jest do siebie zbliżona i opiera się na kompetencjach, jakie powinien prezentować pracownik na każdym z etapów rozwoju zawodowego. Sprawdź, jak wygląda ścieżka kariery.

Możliwości rozwoju
Wiedza ludzi, których zatrudniamy to przyszłość naszej firmy, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do wszechstronnego rozwoju naszych talentów. Pracownicy mogą skorzystać z bogatego programu szkoleń, dopasowanych do własnej ścieżki rozwoju kariery. Mogą to być szkolenia organizowane wewnątrz firmy, jak również różnego rodzaju kursy, szkolenia lub studia podyplomowe. Pracownicy zdobywają także certyfikowane kwalifikacje zawodowe.

Atrakcyjne warunki pracy
W KPMG oferujemy konkurencyjne zarobki (także w przypadku praktyk). Naszym pracownikom udostępniamy atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych.

Przyjazna atmosfera
Chcemy, żeby sukcesy w życiu zawodowym pracowników szły w parze z zadowoleniem z osiągnięć w innych dziedzinach życia. Nasi pracownicy znajdują czas na realizowanie swoich pasji i rozwijanie zainteresowań. Ponadto, realizując strategię odpowiedzialnego biznesu, KPMG angażuje się w szereg inicjatyw społecznych.

Szanujemy indywidualności
Naszym pracownikom stwarzamy środowisko, w którym dobrze się czują i mogą w pełni rozwijać swój potencjał. Dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem i są otwarci na nowe pomysły.

Więcej informacji FB dlaMaturzysty.pl reklama