zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

03-734 Warszawa
Ul. Targowa 72
tel. +48225285769

www.leroymerlin.pl

Corporate Social ResponsibilityCały czas staramy się, być dobrym sąsiadem. Interesujemy się sprawami ludzi i regionu, w którym jesteśmy obecni. Na każdym poziomie naszego funkcjonowania staramy się działać w sposób odpowiedzialny i zrównoważony.
 

Remonty świetlic i przedszkoli, zakładanie edukacyjnych ogrodów, pomoc domom dziecka, najbiedniejszym mieszkańcom czy schroniskom dla zwierząt – w sumie ponad 300 wyremontowanych obiektów i 12 założonych ogrodów - to efekty prospołecznych działań realizowanych w całej Polsce przez prawie 2500 pracowników Leroy Merlin w ramach pracowniczego wolontariatu. Dwa razy w roku każdy z pracowników może zgłosić projekt służący rozwojowi lokalnej społeczności i uzyskać na niego grant od Fundacji Leroy Merlin. Zwycięskie projekty są oceniane i wybierane przez specjalną Komisję. Sama Fundacja powstała we wrześniu 2012 roku. W czterech pierwszych edycjach Programu Grantowego wzięło udział ponad tysiąc wolontariuszy, poświęcając swój prywatny czas, aby wspólnie pomagać potrzebującym i zmieniać na lepsze swoje najbliższe otoczenie.


 


„Dzieciaki-Sadzeniaki” to ogólnopolska akcja edukacyjna Leroy Merlin Polska skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów młodszych klas szkół podstawowych. Celem akcji jest rozbudzenie zainteresowania ekologią, poszanowaniem przyrody oraz przekazanie praktycznej wiedzy na temat pielęgnacji roślin doniczkowych. Twórcy akcji wyszli z założenia, że dzieci najlepiej przyswajają wiedzę przez zabawę – stąd „Dzieciaki Sadzeniaki” to zabawa „w przesadzanie kwiatów”. Do tej pory w warsztatach wzięło udział ponad 110 tysięcy dzieci z całej Polski.

FB dlaMaturzysty.pl reklama