zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

PwC

00-638 Warszawa
Al. Armii Ludowej 14 Warszawa
tel. +48225234000

Praktyki i StażeW zależności do zespołu, do którego dołącza Kandydat, praktyki w PwC trwają od 3 do 9 miesięcy. Na praktyki mogą aplikować absolwenci i studenci studiów drugiego stopnia. Nie wymagamy wykształcenia kierunkowego - najważniejsze są dla nas zdolności analityczne, umiejętności logicznego myślenia i chęć rozwijania swoich umiejętności. Praktyki w PwC są zawsze płatne, oferujemy także kartę Multisport. Praktyki dadzą Ci możliwość aktywnego włączenia się w pracę swojego zespołu, podczas wykonywania odpowiedzialnych zadań. Zaprosimy Cię do udziału w projektach i wsparcia bardziej doświadczonych kolegów. Od pierwszego dnia w PwC będziesz brał udział w szkoleniach i spotkaniach integracyjnych, a jeżeli  dobrze zrealizujesz powierzane Ci zadania, po zakończeniu praktyk zaproponujemy Ci pracę na stałe na stanowisku Konsultanta!

Benefity:
 • karta sportowa
 • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoringu
 • wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk
 • nowoczesny laptop i telefon służbowy z dużym pakietem danych
 • sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka, ale także gry planszowe
 • świeże owoce każdego dnia  
JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

Proces rekrutacji studentów i absolwentów ma na celu badanie potencjału kandydata. Oparty jest na teście zdolności numerycznych, teście z języka angielskiego, a także Centrum Oceny.

Etapy rekrutacji:
 • Test zdolności numerycznych
 • Sprawdzian znajomości języka angielskiego (z wykorzystaniem aplikacji HireVue)
  Video interview wykorzystujemy w celu ulepszenia i przyspieszenia procesu rekrutacji naszych kandydatów. Korzystamy z aplikacji „HireVue”, która daje szansę na przygotowanie się do rozmowy w dogodnym czasie i miejscu.


Poznaj zalety tej formy rekrutacji: https://vimeo.com/69210103
 • Centrum Oceny
  Centrum Oceny składa się z business case'a i rozmowy kwalifikacyjnej.

PROGRAMY PWC
 1. Program wakacyjnych praktyk WEX
  Program płatnych praktyk dla studentów I i II roku, oparty o 2-miesięczne praktyki (lipiec – sierpień). Program WEX to idealna szansa na sprawdzenie się w różnych zespołach w ramach struktury PwC, rozbudowanie sieci kontaktów i możliwość wzięcia udziału w skróconym procesie rekrutacyjnym, którą uzyskują najlepsi praktykanci. Praktyki odbywają się we wszystkich biurach regionalnych PwC.

 2. Program Influencer PwC (dawniej Ambasador)
  Co roku współpracujemy z kilkudziesięcioma studentami z całej Polski, którzy reprezentują nas w różnych organizacjach studenckich i na uczelniach. Infuencer reprezentuje PwC w środowisku studenckim, łączy świat biznesu ze światem nauki. Wspiera nas w social mediach, informuje znajomych o aktualnych ofertach rekrutacyjnych, współorganizuje razem z nami dni otwarte, warsztaty i testy zerówkowe na uczelniach.

FB dlaMaturzysty.pl reklama