zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

PwC

00-638 Warszawa
Al. Armii Ludowej 14 Warszawa
tel. +48225234000

Benefity


Potrafimy docenić wysokie kompetencje i zaangażowanie. Konkurencyjny system wynagrodzeń, odzwierciedlający doświadczenie, wiedzę i umiejętności oraz przyjazny program premiowania są tego najlepszym przykładem. Zależy nam na tym, żeby nasi pracownicy byli dobrze nastawieni do swoich obowiązków, dlatego zadbaliśmy o elementy wzmacniające motywację.
Naszym pracownikom gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie z prywatną opieką medyczną dla pracownika i członków najbliższej rodziny. Przyjęty przez nas system kafeteryjny sprawia, że to pracownicy sami decydują o tym, co chcą otrzymać. Produkty, spośród których mogą wybierać, wiążą się głównie z takimi kategoriami, jak: zdrowie, kultura i rozrywka, edukacja, sport, dom i rodzina.
W trosce o rozwój pracowników gwarantujemy dostęp do wewnątrzfirmowego programu szkoleń, baz wiedzy, mentoringu/ coachingu, możliwość nauki i pracy z uznanymi ekspertami z różnych dziedzin.
Nasze nowoczesne biura znajdują się w dogodnych lokalizacjach 8 miast. Pracownikom gwarantujemy każdego dnia świeże owoce, a w biurze warszawskim dodatkowo dostęp do firmowej kantyny.

FB dlaMaturzysty.pl reklama