BRANŻE
ID:246827

PRAKTYKANT W DZIALE KADR I PŁAC

Opis firmy:

Jeśli chcesz odbyć praktyki w międzynarodowej firmie, wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach, a także zyskać cenne doświadczenie – czekamy na Twoją aplikację
w Otto Work Force Polska Sp. z o.o.!:)

Do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Przygotujemy Cię do takich zadań jak:
  • Kompletowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem,
  • Tworzenie, uzupełnianie teczek osobowych,
  • Obsługa i wysyłka korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Archiwizowanie dokumentacji.
Dostaniesz od nas:
  • Elastyczne godziny praktyk,
  • System szkoleń wewnętrznych,
  • Współpracę z doświadczonymi Specjalistami ds. kadr i płac,
  • Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczeń,
  • Pyszną kawę i owoce 😊

Czekamy na Ciebie jeśli:

  •  Interesujesz się problematyką kadr i płac,
  • Jesteś dyspozycyjny min. 30 godzin w tygodniu,
  • Jesteś skrupulatny i dokładny,
  • Chcesz odbyć 3-miesięczne praktyki w międzynarodowej firmie,
  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Cechuje Cię dobra organizacja własnej pracy,
  • Jesteś otwarty na doświadczenia i chęci nauki.