BRANŻE
ID:241965

Praktykant w Zespole Rozwoju Karier

Możliwości jakie na Ciebie czekają:

Każdy dzień pracy jest dynamiczny i przynosi nowe wyzwania. Nasza codzienność to przede wszystkim praca z ludźmi, więc wymaga od nas elastyczności, kreatywności i umiejętności znajdowania rozwiązań. Zaczniesz od podstawowych zadań, dzięki którym znacznie usprawnisz nasze działania – wszystkiego Cię nauczymy!

Twoje główne zadania:

  • wsparcie pracy Działu Rozwoju Pracowników w codziennej aktywności z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi,
  • pomoc w organizacji wydarzeń wewnętrznych i szeroko rozumianych projektów HR,
  • analizowanie danych z zakresu HR: tworzenie raportów i prezentacji.
Kogo szukamy:

Szukamy, entuzjastycznych osób, które są gotowe dołączyć do naszego zespołu, by pracować nad różnorodnymi projektami w otoczeniu pełnym wyzwań. Zależy nam, żebyś rozwijał/a się razem z nami i realizował/a swoje ambicje zawodowe. Dlatego mamy pewność, że dołączając do nas, będziesz miał/a satysfakcję z dokonania najlepszego wyboru i poczucie, iż czerpiesz zadowolenie ze swojej pracy.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • statusu studenta (studia magisterskie) ,
  • zainteresowanie zagadnieniami z zakresu HR, motywacji i rozwoju pracowników
  • umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    znajomość Excela
  • dobre wyniki na studiach
  • dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie
  • dyspozycyjność min. 30 h w tygodniu

Oferujemy:
  • Płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami
  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów,
  • EY Badges – unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości,
  • Indywidualnie projektowana mapa szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie,
  • Platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji,
  • Wyjazdowe, zespołowe warsztaty w kraju i za granicą,
    Rozwój oparty kulturze feedbacku i wsparciu indywidualnego career consuelora, a nie na systemie ocen pracowniczych,
  • Wsparcie w zdobywaniu doświadczeń w różnorodnych zespołach,
  • Elastyczny czas i miejsce pracy,
  • Program EY Care & Wellness, a w nim: masaże, karty sportowe, opieka zdrowotna, PlayStation, piłkarzyki, treningi biegowe i wiele innych,
  • Możliwość otrzymania dodatkowego wsparcia finansowego – pożyczka na start,
  • Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji.
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego (w języku angielskim) oraz dołączenie CV.

Ludzie sprawiają, że nasza firma rozwija się szybko i efektywnie. Odegrasz istotną rolę wspierając globalny rozwój naszych usług. Przygotuj się na codzienny kontakt z ludźmi wywodzącymi się z różnych kultur i różnych środowisk, który dostarcza licznych wyzwań i daje dużą satysfakcję. Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

  • status studenta (studia magisterskie),
  • zainteresowanie zagadnieniami z zakresu HR, motywacji i rozwoju pracowników,
  • umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
  • znajomość Excela,
  • dobre wyniki na studiach,
  • dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie,
  • dyspozycyjność min. 30 h w tygodniu.
Oferujemy:
  • Płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami,
  • Rozwój oparty kulturze feedbacku i wsparciu indywidualnego career consuelora, a nie na systemie ocen pracowniczych,
  • Możliwość otrzymania dodatkowego wsparcia finansowego – pożyczka na star,
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego on-line oraz wysłanie aktualnego CV.