BRANŻE
ID:242399

Wyjazdy integracyjne - praca dla animatorów

Opis firmy:

Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o. to wiodący organizator wyjazdów integracyjnych w Polsce. Agencja świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej obsługi eventowej dla grup biznesowych, a także z sektora budżetowego. Do głównych obszarów działalności agencji należą:

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w zakresie animacji eventowej oraz w turystyce. Oferowana praca dotyczy udziału w następujących projektach:
  • Gry i zabawy integracyjne
  • Imprezy promocyjne.
  • Pikniki firmowe.

Oczekujemy:

  • Pozytywna energia do życia.
  • Umiejętność nawiązywania relacji z nowymi osobami.
  • Miła aparycja.
  • Chęć uczenia się.
  • Język angielski.

Oferujemy:

Pracę sezonową, głównie w 4 miesiącach w roku: maj, czerwiec, wrzesień, październik.