Zmień miasto
Restauracje Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Mono Bar

Warszawa

Mono Bar

Adres:ul. Żurawia 32/34 Miasto:00-052 Warszawa Tel:+48228274557


 
 
Oceń lokal Ogólna ocena: 7.47 / 10
Jedzenie:7.2
Obsługa:7.6
Cena/Jakość:7.6

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Majka
2014-10-04
monooo żenada ! wiecej tam nie pójdę !!!

nie nie nie i jeszcze raz nie ! nie miła obsługa, co prawda muzyka ujdzie ale panowie barmani bardzo nie mili, ignorowali mnie i moich znajomych robiąc pózniej wielka łachę że dadzą mi drinka za darmo ! co za żenada ! wlewają tam najtańszy sok i trochę taniej wódki przy czym robią to z taka łaską, byłam tam pierwszy i ostatni raz! nie polecam !!!

 
Licząca na zmiany
2014-02-01
niemiła obsługa w szatni!

Jestem zawiedziona. Bardzo niemiła obsługa w recepcji, a w szczególności jeden pan, który robił problem z wieszakiem. Odnosiłam się do niego kulturalnie, natomiast od niego usłyszałam obraźliwe słowa na mój temat(jakim prawem, się pytam?!). Robił problem, bo musiałam coś z kurtki wyjąć. Zaraz wręczyłam mu kurtkę, a on zażądał ode mnie, abym znowu zapłaciła za wieszak! Przecież poprosiłam o moją kurtkę na parę sekund, a on zrobił wielkie trzęsienie ziemii! Nie życzę sobie więcej takich sytuacji, więc jeśli to się nie zmieni, na pewno będę wybierać klub inny niż Mono Bar. Tyle z mojej strony.

 
Ala
2014-01-30
mono-żenada

Niemiła obsługa, mało miejsc do siedzenia i do tego stosunkowo mały parkiet. Klub odwiedzają gimnazjalistki, a Panowie Ochroniarze na wejściu dyskryminują Cię za brak szpilek. Mało wymagającym życzę dobrej zabawy.

 
Maggsss
2014-01-11
Monoooo-mistrz!

Mono to moj ulubiony klub! Najlepsi ludzie, genialna muzyka! Polecam wszystkim! Narzekają tylko osoby, ktore najzwyczajniej w świecie nie przeszły selekcji...

 
Radek
2013-12-01
Ostatki w monobarze - tragedia.

Byliśmy ze znajomymi w monobarze w ostatki. Całe 20 minut. Około godziny 1 w nocy na parkiecie 9 dziewczyn (na oko gimnazjum) i kilkunastych podpitych kolesi. W klubie pusto !!! W sumie się nie dziwie, wbita 15zł, mały żywiec 10 zł, muzyka do dupy i do tego fotograf który usilnie próbował zrobić zdjęcia z dobrej zabawy. Mimo to ochrona sztucznie utrzymywała kilknastoosobowa kolejkę przed klubem, aby sprawić wrażenie że coś się dzieje. Nie polecam, ja więcej tam nie zawitam.

 
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama