Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Rafał Wójcik poprowadzi sztafetę

2009-09-24

 Warszawa, wrzesień 2009 - Rafal Wójcik, 14-krotny mistrz Polski na 3000 m z przeszkodami, będzie liderem zespołu, który wystartuje w Sztafecie Ekiden, odbywającej się 26 września, w przeddzień 31. Maratonu Warszawskiego.

- Start w towarzystwie tak wybitnego sportowca wpłynie bardzo motywująco na każdego z nas. Cieszę się, że wspólnymi siłami będziemy mogli pokonać trasę maratonu - mówi Anna Borg, dyrektor zarządzający Timex Group Polska, która również pobiegnie w sztafecie.

W ekipie „Timex i Przyjaciele" wystąpią również pracownicy Timex Group Polska: Didier Lemba, Paweł Rock i Paweł Sawicki oraz Tadeusz Węgrzynowski, który wygrał w konkursie Timex start w maratonie w Londynie.

Skład sztafety „Timex i Przyjaciele" (nr startowy 309).


 

Zarządza przedstawicielstwem Timex w Polsce. Biega od grudnia 2008 - dla zdrowia i przyjemności. Trenuje co 2,3 dni, pokonując tygodniowo 10-15 km. W marcu 2009 ukończyła Półmaraton Warszawski.

 

Anna Borg

kapitan sztafety

35 lat

Zdecydowałam się pobiec w sztafecie, gdyż jest to nowe wyzwanie oraz przygoda pokonać dystans maratoński z zaprzyjaźnionymi osobami"

 


Wielokrotny reprezentant Polski, mistrz Polski w maratonie (Dębno 2006). Uczestnik Igrzysk Olimpijskich (Sydney 2000 - finał na 3000 m z przeszkodami), 16. zawodnik Mistrzostw Świata w maratonie (Helsinki 2005) oraz 12. zawodnik Mistrzostw Europy w maratonie (Goeteborg 2006). 15. zawodnik Maratonu Londyńskiego 2009.

Uprawia bieganie od 1990. Codziennie trenuje 1-2 razy. Co tydzień przebiega średnio 180 km.

Rafał Wójcik

37 lat

 

Biegnę by wspomóc ekipę ‘Timex i Przyjaciele' i dobrze się przy tym bawić!"

 


 

Pracownik magazynu w polskim przedstawicielstwie Timex. Biega od roku, kilka razy w miesiącu - dla sportu i funu. Jego dystans tygodniowy to 1 km.

 

 

 

Sprawdzam się jako nowy pracownik Timex"

Didier Lemba

25 lat

 

 


Teleinformatyk. Zaczął biegać już w dzieciństwie, ale systematycznie dopiero w 2008, po zwycięstwie w konkursie Timex. Trenuje 2-3 razy w tygodniu. Tygodniowo zalicza 20 km biegiem i około 50 km marszobiegiem oraz... 7000 schodów. Biega, aby cieszyć się ruchem, wykorzystać biologiczne i mechaniczne możliwości organizmu i aby swobodnie przemierzać o własnych siłach dowolny dystans. Ukończył 8 maratonów, w tym prestiżową imprezę w Londynie.

 

Tadeusz Węgrzynowski

52 lata

Mam nadzieję, że udział w sztafecie będzie dla wszystkich zawodników drużyny wspaniałym przeżyciem wspólnego pokonania maratońskiego biegu na ulicach Warszawy."

 

 

 

 

Zegarmistrz. Biega co drugi dzień, od 10 tygodni. Średnio każdego tygodnia pokonuje 15 km. Ten sport to dla niego odprężenie po pracy.

 

 

 

Startuję w sztafecie, bo lubię wyzwania i nowe doświadczenia"

Paweł Rock

26 lat

 

 

 

 

Pracownik magazynu Timex Group Polska. Biega 2 razy w tygodniu, przeciętnie 15 km. Bieganie oznacza dla niego sposób to, by sobie coś udowodnić i pokonywać kolejne bariery. Trenuje też dla zdrowia.

 

 

Sztafeta to idealna okazja do przezwyciężenia własnych słabości. Mam nadzieję być wsparciem dla drużyny."

Paweł Sawicki

24 lata

 

 

 

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama