Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

W Warszawie na szczycie

2009-06-12

 W niedzielę 14 czerwca o godzinie 13:00 na stadionie RKS Marymont w Warszawie przy ulicy Potockiej 1 odbędzie się spotkanie na szczycie Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Mistrz Polski RMF MAXXX Warsaw Eagles podejmie niepokonaną w tym sezonie drużynę - The Crew Wrocław.

Na boisku w Warszawie spotkają się dwie najlepsze rankingowo drużyny w kraju. Zajmująca obecnie pierwsze miejsce w tabeli drużyna The Crew, od początku sezonu prezentuje wysoką formę. Kolejni przeciwnicy nie mogą sprostać wrocławianom i wszyscy zastanawiają się, jak z tym zadaniem poradzą sobie mistrzowie Polski. Eagles po słabszym starcie z meczu na mecz grają coraz lepiej i zdają się udowadniać, że dwa tytuły najlepszych w Polsce (2006, 2008) zobowiązują.

W Warszawie podchodzą do tego spotkania bardzo poważnie: - Zaczęliśmy od dokładnej analizy możliwości ofensywnych, jak i defensywnych zawodników z Dolnego Śląska - tłumaczy Maciej Traczyk, rzecznik prasowy Orłów i zaraz dodaje: - Wprowadziliśmy kilka nowych zagrywek we wszystkich formacjach, ale przede wszystkim skupiliśmy się na treningach i doskonaleniu naszych umiejętności. Na dowód tego, że zawodnicy z Eagles nie zamierzają oddać pola przyjezdnym Traczyk zapewnia: - Z całą pewnością pokażemy w tym meczu, że nie bez powodu jesteśmy najbardziej utytułowaną drużyną futbolową w Polsce i zatrzymamy dobrze prezentującą się czwórkę Amerykanów grających w składzie wrocławskiej drużyny.

Cztery odniesione zwycięstwa w czterech rozegranych meczach z pewnością dają The Crew dużą dawkę pewności w swoje siły. Panujące we Wrocławiu nastroje najlepiej opisuje rzecznik prasowy drużyny, Jakub Głogowski: - Jest to mecz o pierwsze miejsce w lidze, który dodatkowo gwarantuje nam prawo do rozgrywania meczu półfinałowego we Wrocławiu. Jest to też nasz kolejny krok w marszu po rekordy ligi. Najbliższy, który chcemy pobić to ilość punktów zdobytych przez drużynę w całym sezonie. Poza tym mecze The Crew z Eagles są polskim klasykiem. To już piąte spotkanie, nadeszła pora by zacząć zmieniać ich bilans na naszą korzyść - zapowiada Głogowski.

Wstęp na spotkanie wynosi 5 złotych a całkowity dochód z imprezy przekazany zostanie na rzecz Foundation for Corporate and Social Responsibility "Hot Meal Program".

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama