Konferencje - Z życia Uczelni

4Developers 2019: rusza kolejna edycja największego festiwalu technologicznego

2018-12-14 12:52:46 | Warszawa

2000 uczestników i niemal 100 cenionych ekspertów z branży IT w jednym miejscu. Przed nami ogromne, interdyscyplinarne spotkanie polskiej społeczności programistycznej. W ciągu jednego dnia specjaliści i pasjonaci IT będą mogli uczestniczyć w niemal 100 praktycznych prelekcjach. Już  8 kwietnia 2019 roku w Warszawie odbędzie się kolejna edycja 4Developers 2019!

Wydarzenie odbędzie się 8 kwietnia 2019 roku.Interdyscyplinarność to domena Festiwalu

4Developers wyróżnia niezmienna od lat formuła - kilka ścieżek zbudowanych wokół wybranych języków programowania. Różne technologie i najświeższe tematy z branży IT w jednym miejscu. Każdej ze ścieżek tematycznych towarzyszy grono ekspertów, którzy dbają o wysoki poziom merytoryczny przedstawianych w agendzie propozycji. Na festiwalu gromadzą się liczni przedstawiciele społeczności programistycznych z całej Polski – to niepowtarzalna okazja, by zawrzeć nowe znajomości i być na bieżąco z trendami ze środowiska IT.

Festiwalowy charakter 4Developers wynika przede wszystkim z otwartej atmosfery, która panuje podczas wydarzenia. Na tej konferencji eksperci chętnie dyskutują z uczestnikami, a prelegenci starają się odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania. Mnóstwo przestrzeni do chilloutu, niezapomniane i bogate w networking Before Party oraz festiwalowe atrakcje sprawiają, że nawiązywanie nowych znajomości staje się niesłychanie proste!

Cloud Computing i Data science – nowości w agendzie

Nad wysokim poziomem wykładów, które pojawią się na 4Developers 2019, czuwa Rada Programowa, złożona z czołowych polskich ekspertów z branży IT. Każdy ekspert czuwa nad konkretną ścieżką tematyczną. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mogli udać się na wykłady i warsztaty w ramach 13 rożnych ścieżek: .NET, Architektury aplikacji, Bottega IT Minds, Bottega Frontend, C++, Cloud Computing, Data science, Java, JavaScript, PHP, Python, Mobile, Soft Skills & business relations.

W Radzie Programowej 2019 pojawią się: Maciej Aniserowicz, Bartek Glac, Michał Bartyzel, Jakub Wasielak, Tomasz Ducin, Joanna Lamch, Łukasz Łuczak, Mateusz Pusz, Mariusz Gil, Jakub Pilimon, Janusz Kamieński, Sławomir Sobótka, Marcin Szeliga.

Jakie nowości w tegorocznej agendzie?

Po raz pierwszy na Festiwalu 4Developers pojawią się ścieżki: Cloud Computing i Data science. Natomiast swój wielki powrót będzie mieć ścieżka Mobile, którą przygotuje Joanna Lamch.

Od juniora do seniora: praktyczna wiedza i wymiana doświadczeń

Interdyscyplinarność 4Developers to nie tylko szerokie spektrum tematów do wyboru, ale również rozległa skala poziomu zaawansowania. Festiwal odwiedzają profesjonaliści, którzy chętnie wymieniają się doświadczeniami z uczestnikami stawiającymi pierwsze kroki w branży IT. Zarówno jedni, jak i drudzy, znajdą tu tematy dostosowane do ich potrzeb.

Trwa nabór prelegentów - Call for Papers już otwarte!

Niewiele wydarzeń daje możliwość wystąpienia przed tak różnorodną, otwartą publicznością. 4Developers jest doskonałym miejscem, by sprawdzić się na dużej scenie. Każdy, kto chce spróbować swoich sił i zaproponować temat, może wysłać swoje zgłoszenie przez formularz Call For Papers, dostępny na stronie Festiwalu: https://4developers.org.pl/. Organizatorzy czekają na zgłoszenia propozycji prezentacji do końca stycznia.

ip

fot. Alicja Wróblewska

Słowa kluczowe: doświadczenia, nabór, konferencja, spotkania, tematy
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Wydarzenie potrwa do 14 kwietnia 2019 roku.
Wystartował turniej negocjacyjny "Warsaw Negotiation Round" Warszawa

Wydarzenie potrwa do 14 kwietnia 2019 roku.

LL Kongres dla Współpracy Polsko-Azjatyckiej - informacje o wydarzeniu Warszawa

Nauka i biznes to dziedziny, które mogą wiele zyskać dzięki wzajemnej wymianie wiedzy i doświadczeń. Przekonajcie się sami, biorąc udział w wyjątkowym wydarzeniu!

Energy Week 2019 - szczegóły i plan wydarzenia Warszawa

Nikt nie wyobraża sobie dzisiaj życia bez energii elektrycznej czy ciepła w domu. Zapraszamy na wydarzenie, dzięki któremu będziecie mogli zgłębić ten temat!

Polecamy
Wszystkie wymiary mięsa na konferencji w SWPS
Wszystkie wymiary mięsa na konferencji w SWPS Warszawa

O mięsie z niecodziennej perspektywy będzie można posłuchać w siedzibie SWPS.

MediaTory w dyskusji na temat mediatyzacji świata
MediaTory w dyskusji na temat mediatyzacji świata

Mediatory wzięły udział w panelu pt. „Journalism in the mediatized world. The functions, evolution and future”, który był częścią III Kongresu Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej MEDIATYZACJA ŻYCIA, KULTURY, POLITYKI.

Ostatnio dodane
Wydarzenie potrwa do 14 kwietnia 2019 roku.
Wystartował turniej negocjacyjny "Warsaw Negotiation Round" Warszawa

Wydarzenie potrwa do 14 kwietnia 2019 roku.

LL Kongres dla Współpracy Polsko-Azjatyckiej - informacje o wydarzeniu Warszawa

Nauka i biznes to dziedziny, które mogą wiele zyskać dzięki wzajemnej wymianie wiedzy i doświadczeń. Przekonajcie się sami, biorąc udział w wyjątkowym wydarzeniu!