Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Akademia Nieruchomości - poznaj strategie biznesowe podczas warsztatów w SGH!

2018-04-13

Interesują cię transakcje na rynku komercyjnym? Chcesz się dowiedzieć, jak tworzone są strategie biznesowe dla inwestorów oraz jak prowadzone są analizy potencjalnych lokacji i rynków pracy? Odpowiedzi na te pytania zostaną podane podczas Akademii Nieruchomości, czyli X edycji projektu Real Estate Case Day tworzonego przez Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości Szkoły Głównej Handlowej.

Warsztaty odbędą się w dniach 16-18 kwietnia 2018 roku.

Warsztaty odbywają się w dniach 16-18 kwietnia 2018 roku. Akademia rozpocznie się 16 kwietnia spotkaniem w biurze Cushman & Wakefield. Następnie odbędzie się panel JLL w budynku C Szkoły Głównej Handlowej przy al. Niepodległości 128. Drugiego dnia tj. 17 kwietnia odwiedzimy partnerów projektu w ich siedzibach. BNP PARIBAS poprowadzi spotkanie w budynku C SGH. W środę 18 kwietnia również zawitamy do jednego z biur i do SGH, a całość zakończy "Coffee talks", czyli prywatne spotkanie ze złotymi partnerami dla wybranych uczestników.

Tematy poruszone podczas warsztatów będą dotyczyły: finansowania, inwestowania i zarządzania nieruchomościami.

Partnerzy, którzy wezmą udział w projekcie to największe firmy w Warszawie zajmujące się rynkiem nieruchomości: Colliers, CBRE , BNP Real Estate Poland, Unibail-Rodamco, HB Reavis, JLL oraz Cushman & Wakefield

Projekt skierowany jest głównie do osób ze studiów licencjackich i magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studentów z innych uczelni. Nie mniej jednak, każdy kto interesuje się rynkiem nieruchomości może wziąć udział.

Case study pozwoli uczestnikom lepiej zrozumieć pracę w nieruchomościach oraz zdobyć praktyczną wiedzę prosto od najlepszych specjalistów z branży. Ponadto tematyka podczas warsztatów będzie szeroka, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Obserwujcie również fanpage na Facebooku, na którym znajdziecie więcej szczegółowych informacji o Real Estate Case Day 2018: https://www.facebook.com/RealEstateCaseDay/

Pamiętajcie, że aby wziąć udział trzeba się zarejestrować: https://realestatecaseday2018.evenea.pl

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Poznaj kosmetyki inspirowane nadmorską pielęgnacjąWeź udział w konkursie i przetestuj serię Ziaja GdanSkin
Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama