Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Jak mądrze wykorzystać czas na studiach

2017-07-28

Większość wyobraża sobie studenta jako biedną osobę, która swój cenny czas traci na imprezowaniu, a sesja to materiał wkuwany na dzień przed egzaminem. Jednak ten czas można spożytkować całkiem inaczej m. in. uczęszczając na kurs angielskiego w Warszawie. Jak więc organizować swój czas?

Pierwszym krokiem jest wybranie priorytetów i próba umiejscowienia ich na szczycie listy rzeczy, które musisz zrobić. W ten sposób można uporządkować własny czas, jednocześnie znaleźć jego nadwyżkę. Taką rezerwę warto zainwestować w dodatkowe zajęcia albo w pracę zawodową.

Dobrą inwestycją na przyszłość jest kurs angielskiego w Warszawie. Języki są dzisiaj podstawą do rozmawiania nie tylko o większych zarobkach z pracodawcą, ale przede wszystkim najpierw przy szukaniu pracy. Im wcześniej rozpocznie się ich naukę, tym łatwiej będzie później zdobyć korzyści, które aktualnie są potrzebne.

Dzięki motywującej atmosferze, nowoczesnym metodom nauczania czy indywidualnemu podejściu do kursanta Szkoła Językowa Lincoln pozwala na osiąganie znacznie lepszych efektów niż w przypadku innych szkół. Jest więc przykładem jednostki, która daje możliwość rozwoju przy jednoczesnej oszczędności czasu.

Szkoła Językowa Lincoln daje możliwość zrobienia kilku rodzajów certyfikatów, w tym również Cambridge English. Program General English obejmuje szkolenia w zakresie języka na dziesięciu poziomach, które następnie można rozszerzyć o elementy prowadzące do zdania egzaminów Cambridge English: First (FCE), Cambridge English Advanced (CAE) i Cambridge English Proficiency (CPE).

Tak stworzony system jest skierowany do osób, którym najbardziej zależy na zdobyciu jak najwyższych kompetencji językowych, a także certyfikatu, który je potwierdzi. Każdy kurs składa się z dwóch semestrów, czyli 112 lekcji po 45 minut, a grupy mają od 6 do 12 uczestników. Dodatkowo zajęcia prowadzone są rano, popołudniu oraz wieczorem, ale ich pora jest uzależniona od indywidualnych potrzeb klientów.

Cambridge English Advanced jest uznawany na całym świecie za dowód bardzo wysokich umiejętności językowych. Certyfikat CAE powinien posiadać każdy, kto chce zdobyć jak najlepszą pracę po studiach. Ponad 6000 firm czy instytucji traktuje go jako wyznacznik znajomości angielskiego.

CAE jest również certyfikatem, który nie ogranicza umiejętności. Przede wszystkim rozwija kompetencje językowe, które są bardzo ważne dla osiągnięcia sukcesu. Z drugiej strony, może być zastosowany przy składaniu podania w związku z wymianą studencką czy przyjęcia na uniwersytet.

Cambridge English Advanced daje szansę na zdobycie wysokiego poziomu umiejętności języka angielskiego, który pomoże w rozszerzaniu i otwieraniu kolejnych dróg zarówno w pracy, jak i edukacji. Okazuje się, że jedną z dodatkowych kompetencji jest czerpania jak największych korzyści w miejscu, w którym aktualnie przebywamy. Może to dotyczyć pracy, wyjazdu zagranicznego czy też nauki.

Więcej informacji na temat mądrego wykorzystania czasu na studiach i nauki języków obcych w Warszawie znajdziesz na stronie Szkoły Językowej Lincoln - http://lincoln.edu.pl/warszawa/ Okazuje się, że życie studenckie może być również bogate, dzięki inwestowaniu w dodatkowe zajęcia, które w późniejszym życiu ułatwią chociażby znalezienie pracy.

Artykuł Partnera

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama