Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Jak zostać kobietą sukcesu? Dowiesz się podczas warsztatów SGH!

2018-03-09

Managerowie przyszłości, nowoczesne technologie i liczne warsztaty… A wszystko to, by poznać jeden sekret - jak zostać kobietą sukcesu? Zrzeszenie Studentów Polskich pragnie zaprosić studentki wszystkich warszawskich uczelni na najbardziej kobiecy projekt - Tydzień Kobiet Sukcesu - który odbędzie się w dniach 19-23 marca 2018 roku.

Rejestracja na warsztaty startuje 12 marca o godzinie 21:00.

Już po raz dwunasty Zrzeszenie Studentów Polskich SGH organizuje Tydzień Kobiet Sukcesu. Każda kolejna edycja obfitowała w wiele wydarzeń, jednak, jak zapewnia koordynatorka projektu Anna Wiatrzyk, tegoroczna będzie wyjątkowa. Głównym zagadnieniem, wokół którego będzie obracać się projekt, jest rozwój zawodowy kobiet na wielu płaszczyznach. Pomogą w tym warsztaty zorganizowane we współpracy z wiodącymi w swoich kategoriach firmami, a także inspirujące spotkania z business women. Dzięki zdobytej wiedzy poznamy sposób na osiągnięcie klucza do sukcesu.

XII edycja inspiruje zatem wyjątkowymi wydarzeniami - na początek spotkanie w siedzibie BZWBK z przedsiębiorczymi managerami, dla których zarządzanie przyszłości nie jest zagadką. Następnie wizyta w siedzibie Microsoft, gdzie poznacie prawdziwe Girl Power! Liderki Accenture Operations pomogą wam w rozwoju zawodowym, a warsztaty z mBank sprawią, że kreowanie obrazu marki nie będzie miało przed wami żadnych tajemnic. Goldman Sachs i Eurocash przygotowali warsztaty dla zainteresowanych programowaniem i analizą finansową, natomiast Lidl zdradzi sekrety powstawania swoich kosmetyków. Wieczorami będziecie mogli uczestniczyć w warsztatach sommelierskich z marką Cin&Cin i bawić się na wielkiej imprezie kończącej projekt.

Już dziś zaznacz Tydzień Kobiet Sukcesu w swoim kalendarzu i zapisz się na warsztaty – rejestracja startuje 12 marca o godzinie 21:00. Nie musisz być studentką SGH - wystarczy zapisać się na dane wydarzenie za pomocą formularza online. Zachęcamy do śledzenia fanpage’a na Facebooku (https://www.facebook.com/tydzienkobietsukcesu/), gdzie znajdziesz wszelkie dodatkowe informacje.

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama